Yenilikçi Ürün İçin Bayilik Verilecek (kuru İncir) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yenilikçi Ürün İçin Bayilik Verilecek (kuru İncir)


daim
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/02/2021 :  23:27:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar , mesleğim marka pazarlama uzmanlığı doğma büyüme Aydın / Nazilliliyim bu yörenin bir nimeti olan Kuru İncir küresel pazarda türkiyenin en iyi olduğu alan olduğunu keşfettim . Ailem ve işletmemiz 25 yıldır kuru incir alanında hizmet vermektedir.


Katma değer üretmek adına Kuru İnciri formuluze ederek ve ambalajlama çeşidini değiştirerek lokomotif market (BİM A101 ŞOK ) , Benzin İstasyonları , Bölgesel Market Zincileri ve Dinlenme tesislerinde hızlı tüketilen atıştırmalık sağlıklı besin formatına soktuk ve kuru inciri kuru meyve katagorisinden kurtardık. ürün kasa önü sepete at ürünüdür.

Ürün 2 yıldır aktif olarak ihracatı gerçekleşmektedir ve gerekli stok ve altyapıyı hazırladığımız için iç piyasada yer vermek istiyoruz.


İstediğimiz özellikler , yukarıda bahsettiğim Benzin İstasyonları ve Dinlenme tesisleri veya bölgesel market gruplarında müşteri portföyü olan hazırda satışta olan ürünler grubuna bizim ürünümüzü ekleyecek arkadaşlar ve firmalarda temasta olmak istiyoruz.

İletişim için : 0541 877 25 24 numarandan ulaşabilirsiniz.

Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / Aydın
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

1.03 saniye.
05:25:00, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım