1 Ton Organik Tarhana Ürettim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

1 Ton Organik Tarhana Ürettim


Harun06
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
16/10/2020 :  13:24:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba arkadaşlar bir firmanın isteği üzerine kendimiz köyde ev yapımı tarhana üretmeye karar verdik 1 ton için anlaşmıştık, alırken vadeli alabileceğini söyledi o yüzden satmadım. 1 ton tarhana elimde şuanda bunu nasıl satabilirim sizce ? Şirketim yada markam yok. Fikirlerinize açığım, teşekkür ederim..

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
01/01/2021 :  01:07:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba tarhanayı en iyi instagramda satarsınız. İnstagram reklamları ile uygun fiyatlı kampanyalar yapın önce insanlar memnun kalırsa reklam görselinizin altına yorumlar yazacaktır. Daha sonra normal fiyatla da satsanız insanlar alır. Reklam hedeflerken özellikle 27-45 yaş arası bayanları hedefleyin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
01/01/2021 :  01:10:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
[i]Reklam hedeflerken özellikle 27-45 yaş arası bayanları hedefleyin


EDİT: Sebebini yazmayı unuttum; 27-45 Yaş arası bayanlar bebekleri için doğal tarhana sipariş etmektedirler.

2. seçenek de organik ürün satan bir firmaya deneme amaçlı 1-2 kg numune gönderimi yaparsınız beğenirlerse ve fiyatta anlaşırsanız sizden toplu alırlar.

Organik ürün satan firma benim imzamda var onlara gönderebilirsiniz. İyi çalışmalar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.09 saniye.
06:53:17, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım