Paket Servis İşi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Paket Servis İşi


kenaninci
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/10/2020 :  17:02:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar

İstanbul'da tatlı üzerine (cheesecake,brownie vb.) kirası uygun olan bir yer açmak istiyorum. Sadece paket servis ile çalışmayı düşünüyorum. Ürünleri gündüz belirli bir saat diliminde yapıp öğleden sonra ve akşam yemeksepetinden gelen sipariş ile kendim servisini yapmak istiyorum. Fakat küçük bir işletmenin günde yemeksepeti üzerinden kaç defa servise çıktığını ve ortalama ne kadar ciro yaptığını bilmiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sizce ne yapmalıyım? Sizlerden fikir alabilirsem çok mutlu olurum.

İstanbul'da açılabilecek semtler ile ilgili veya gıda üzerine başka fikirler de verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
hrlshn
Üye

Toplam 200 yazı
15/10/2020 :  21:47:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
yemeksiparisyazilimi.com ile siparişlerinizi online olarak alabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
onka
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
18/10/2020 :  23:52:24  Alıntı
Bu yazdığın iş modeli kesinlikle yürümez, üzerinde zaman harcayıp boşuna vakit kaybetme.

Ama dağıtımını Yemeksepeti Vale, getiryemek veya paket başı taşıma yapan bir firma ile yapmayı düşünürsen tek başına yürütebileceğin bir işin olabilir.

Sipariş sayın bulunduğun bölgeyle çok alakalı. Bölgendeki benzer isi yapan yuksek puanli dükkanları gidip yerine izlersen biraz fikir sahibi olursun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

2.27 saniye.
12:01:46, 24 Ekim 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım