Kayseri'den Nasıl Mal Sipariş Edebiliriz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kayseri'den Nasıl Mal Sipariş Edebiliriz?


leventb
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
29/09/2020 :  22:07:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Mobilya(spot) dükkanımız var. Uygun fiyatlı ürün alıp satıyoruz. 4 yıldır bu işle uğraşıyoruz. Malları genelde bize yakın İstanbul'daki imalatçılardan alıyoruz. Bu imalatçılar da siparişimizi getirip teslim ediyor ve paralarını alıyorlar.

Kayseri'de de uygun fiyatlı ve istediğimiz eşyaları yapan imalatçıları bulduk. Ancak Kayseri'den kiminle konuştuysak, önce parayı gönderin diyorlar, imal edip siparişinizi göndeririz diyorlar.
Haliyle böyle bir ticaret oldukça riskli. Biz onlara güvenmiyoruz, onlar da sanırım bize güvenmiyor.

Kabul etmeyip, çevre illerden alıyoruz. Ancak Kayseri'den de almak istiyoruz. Kayseri bize çok uzak. Nasıl bir yol tavsiye edersiniz? Bir akıl verin. Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
poyraz134
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
15/10/2020 :  01:33:28  Alıntı
Kayseri de nakliyecilik yapıyorum. Konu hk yardımcı olmak isterim size.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Gıda
perge.import
Üye

Toplam 243 yazı
15/10/2020 :  12:20:10  Alıntı
siparis tutarinda siparis'in teslim edilecegi tarihe cek kesersin yaninda da 150 & 200 tl verip noterden bir sozleme yaparsiniz uretici siparisi teslim etmeden ceki yatiramaz !
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama

2.14 saniye.
11:39:43, 24 Ekim 2020, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım