Kozmetik Ürünleri Satışı Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kozmetik Ürünleri Satışı Hakkında


BurakErtan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/08/2020 :  13:15:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar iyi günler. 15 bin tl sermayem var. Şimdilik 2-3 bin tl arası bir mal alıp işlek bir caddede tezgah açmayı düşünüyorum. Sizce yapılırmı ek gelir olarak. Sadece hafta sonları satış yapacağım.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
ticaretbilgi
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
27/09/2020 :  19:52:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bana göre; şayet çalışıyorsan ve aylık gelirin varsa bırak hafta sonuda sana kalsın derim. Ailenle gez, dolaş, eğlen. Pikniğe git, denize git, avmlere git. Olmadı evden film izle, dizi izle, spor yap, internetden merak ettiğin konularda araştırma yap vb. Pazar günü dinlenme zamanın olsun. Ama sen ben satış tecrübesi kazanacağım diyorsan sen bilirsin.

İyi çalışmalar, bol kazançlar.

Kendinize iyi bakın.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek

2.24 saniye.
18:37:03, 22 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım