Karadeniz Bölgesine Özel Havuzlu Bungalov Otel - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karadeniz Bölgesine Özel Havuzlu Bungalov Otel

İsmetg
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/07/2020 :  09:22:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba. Günümüzün betonlaşan dünyası doğa turizmine yeni girişim fırsatları doğruyor. Ordu perşembe ilçesinde caka plajına yakın bir konumda 11dönüm arazim var. Arazi eğimli, deniz ve yason burnu manzaraları. Araziden gün batımını izlemek harika oluyor. Eskiden fındık bahçesiydi ama kimse ilgilenmediği için akasya ormanına dönüştü. Ben bu araziye insanların rahatlayacağı bir tesis kurmak istiyorum. Phukette keemala adında bir otel var oranın konsepti harika. Bende buna benzer bir yer yapmak istiyorum. Öncelikle 5 adet havuzlu bina olacak. Tüm binalar birbirinden uzak ve çevresinde ağaç ve manzara haricî birşey olmayacak. Arazi eğimli olduğu için öndeki bina arkadakinin manzarasını kaptamayacak. Bir adet de yine deniz ve gün batımı manzaralı spa binası olacak. Otelin konsepti; büyük şehirlerden sıkılmış doğa ile başbaşa kalıp kafa dinlemek isteyen ama aynı zamanda rahatliktan ödün vermek istemeyenler için bir tesis. Karadeniz bölgesinde keşif amaçlı bir çok Bungalowda kaldım ne yazık ki biz şuraya bir bungalow yapalim parayı ***ürelim kafasindan öteye giden bir tesis bulamadım. Doğru düzgün hiçbir hizmet yok. Ben daha çok balayı ve Romantik bir tat arıyorum. Düşünsenize yeşillikler içerisinde bir Bungalowda uyaniyorsunuz karşınızda masmavi deniz. Terasiniza kahvaltiniz kurulmuş kuş sesleri eşliğinde kahvaltınızı yapıyorsunuz ardından özel havuzunuza atlayıp kenara yaslanip manzarayı izlerken meyve suyunuzu yudumluyorsunuz. Spa ve doğa yürüyüşü de cabası. Araziye 3km mesafede caka plajı var ordunun en iyi plaji yine yason burnu 6km ordu merkez 25km. Günümüzde insanlar tatillerini paylaşmayı sevdikleri için oteli ve çevre düzenlemesini yaparken Instagram'da fotoğraf cektirmeye uygun yapacağım. Birde kış aylarında tesisin işlemesi için de bungalowlarin önüne açık hava jakuzisi koymayı düşünüyorum. Mesela soğuk bir kış günü geldiniz sıcak Bungalowda zaman geçirip bikininizi giyip sıcak jakuziye atlayabilirsiniz. Yanına güzel bir şarap ve müzik eşliğinde sevgiliniz ile hoş vakit gecirmebilirsiniz. Çok uzattım #128517; buraya kadar okuyan herkese teşekkürler. Size birkaç sorum olacak. Şuan projeyi hazırlıyorum benim arsanın yanında 8donumluk arsa da satılık miş orayla da anlaşırsam gelecek için rahat olur. Devletin bu konuda hibe veya desteklerini merak ediyorum. Mesela benim araziye kadar yol var ama 2kmsi toprak yol buraya mesela devlet yol yapım desteği veriri mi? Veya turizm destek hibeleri var maks 150bin TL bu rakamdan fazla hibe alabilir miyim? Veya bilmediğim farklı destekler var mı? Şimdiden teşekkürler #9786;#65039;

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Sanatçı

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.05 saniye.
17:37:43, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım