Düşük Sermayeli Bayilik Sistemi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Düşük Sermayeli Bayilik Sistemi


senenmurat
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/07/2020 :  20:58:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhabalar,
Kendi imalatım olan bir ürünüm var. Bu ürünün parekende satış fiyatı 5tl,satan kişi %45'e kadar kar kazanabiliyor. Ürünün satılabilir yerleri arasında market, bakkal, cafe, benzin istasyonu, kırtasiye, restaurant gibi çok çeşitli yerlerdir. Ben bu ürünü tüm Türkiye il ve ilçelerinde düşük sermaye ile bayilik vermek istiyorum ama nasıl bu sistem kurulur bu konuda yeniyim. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi beklerim.

Ürün, medyada da çok sık yer verilen temassız kart dolandırıcılığını önleyen bir kart. Çantanıza, cüzdanınıza koyduğunuz zaman otobüste, metroda veya herhangi bir yerde pos cihazı yaklaştırıldığında paranızı ve kişisel bilgilerinizi alamıyorlar.

Şimdiden Teşekkür ederim.
Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / Kagithane  |  Meslek : Satış / Pazarlama

0.98 saniye.
03:29:53, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım