Türk Lokumu Ve Şekerleme Ürünleri İmalat Ve Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türk Lokumu Ve Şekerleme Ürünleri İmalat Ve Satışı


bekir34
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
12/06/2020 :  12:25:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Değerli dostlar merhabalar,
son yıllarda gelişmekte ve ihracatıda olan sektör haline gelen lokum ve şekerleme işi için üretim ve satış işini araştırıyor ve düşünüyorum.
hali hazırda bu işi yapan veya tavsiyeleri olabilecek değerli dostların samimi önerileni almak isterim.
saygılar ve sevgiler..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
dirih.d@gmail.c
om

Yeni Üye

Toplam 98 yazı
17/10/2020 :  23:50:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ihracat yapmak isterseniz,ürün resim ve fiyat bilgisi,firma bilgisi vs konularını bana ihracatpazari@hotmail.com mail adresine atabilirsiniz.
ihracat pazarı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

1.73 saniye.
01:46:44, 26 Ekim 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım