Hazır Kurulu Çiğköfte Dükkanı Devir Alma Konusund? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hazır Kurulu Çiğköfte Dükkanı Devir Alma Konusund?


baki00
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
15/05/2020 :  21:41:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Ticarette deneyimli büyüklerimin fikirlerini bekliyorum. Mahallemizin merkezinde 7 yıldır çalışan çiğköfte dükkanı devir ediliyor. İnsanların aktif olarak geçtiği insan yoğunluğunun olduğu biryer. 7 yıldır eleman çalıştırdı çalışan elemanlar satışı iyi diyorlardı zaten tam olarak aldılar bildiğim kişilerdi. Bu dükkanı devraldığım zaman başıma ne gibi sorunlar gelir tecrübesizligim var. Satışların bayram sonrasında artması için neler yapabilirim.
Devir ücretini yarışı kendi cebimdem yarısı ise banka kredisi ile karşılayacağım.
Bu konu hakkında fikirlerinizi yazarsanız sevinirim hayırlı bereketli kazançlar herkese.
- Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Esnaf
ugurersoz
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
26/05/2020 :  01:30:45  Alıntı
Aylık Ortalama kaç kilo çiğköfte satışı yaptığı muhtemelen bellidir . Sabit giderleri de çıkartıp aşağı Yukarı aylık kazancı hesaplayabilirsiniz . Vergi mükellefiyeti, oda kaydı , belediye ruhsatı, stopaj ve diğer vergiler, bağkur primi gibi ödemeleride hesaplayın . Satışları artırmak için dışarıya tavuklu pilav tezgahı koyabilirsiniz. İzmirde meze satışı yapıyorlar ilave olarak ancak siz sanırım Kayser desiniz Kayseri şartlarında meze maliyetini kurtarmaz sanırım.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Muhasebe
womart
Üye

Toplam 343 yazı
30/05/2020 :  13:39:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
borçla iş olmaz derim ilk yıl zaten zor gecer bide cig köfte işi bundan sonra suragan olur kaar etmek zorlaştı olumsuz abi
bay -bayan-cocuk dış giyisi imalatı ve tekstil tasarım işleri
https://www.facebook.com/groups/aficgiyim/

aficgiyimsanayi.tr.gg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim

2.17 saniye.
03:13:04, 8 Temmuz 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım