Tshert Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tshert Üretimi


mescoer34
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
19/03/2020 :  16:29:56 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhabalar koniks li arkadaşlar herkese hayırlı işler olsun ben ist. tshirt üretimine başladım ist.de tshirt imalatı yapıyorum 30/1 penye pamuğa pamuk tan toptan müşteri arıyorum iki tane firma var onlara çalışıyorum burada da toptan alıcılarla tanışmak istiyorum.çocuk bay ve bayan fark etmez..herkese hayırlı işleriz olsun..
Marsa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

0.98 saniye.
02:25:55, 29 Mart 2020, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım