Temperli Camdan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Temperli Camdan


eses_serdar
Üye

Toplam 192 yazı
14/03/2020 :  20:45:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sizlerden fikir almak istiyorum. Temperli buzdolabı camlarından neler yapılabilir. Toptan Ticari anlamda. Akvaryum,saksı,tablo, damat kahve tepsisi vb.
Kendim akvaryum ve saksı yaptım kullanıyorum evimde gayet kullanışlı ve normal cama göre daha sağlam.
Şunuda belirteyim temperli cam en ufak sivri bir cisimle hemen kırılır falan diyenler olacaksa boşa zaman harcamasın ben cam fabrikasında çalışıyorum temperli camlar komple soğuduktan sonra kırılması yada patlaması normal cama göre daha zordur.
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer

0.97 saniye.
20:52:51, 29 Mart 2020, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım