42 Bin Metre Kare Alana İs Fikri Onerisi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

42 Bin Metre Kare Alana İs Fikri Onerisi


nebikurtuluss
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/02/2020 :  18:50:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sevgili forum arkadaslarim arsamiz icin is fikri ariyorum .Arsamız Konya ili Karapınar ilçesi ipekçi mahallesinde toplam 42.663 m2’dir ve bu arsalarımız imar planında sanayi alanı olarak geçmektedir.Arsaların kask oranı %50dir. Arsalarımız ilçe girişinde Konya-Adana yolunun kenarında olup yola sıfır konumdadır.Arsamız Konyaya 100 kılometre ,Adanaya 260 kilometre ,Mersine 180 kilometre olup konum olarak çok önemli bir yerde bulunmaktadır .Bu sehirler arasında rahatça ticaret ağı sağlanabileceğini öngörüyoruz. Arkadaslar bi kac fikrimiz var soguk hava deposu ,lisansli depoculuk,geri donusum tesisi ,ceviz isi gibi .Alternatif mantikli onerileri ariyorum acikcasi .Yardimci olabilirseniz cok minnettar kalirim .Iyi forumlar
nebikurtulus

Yerleşim : Türkiye / Ankara
perge.import
Üye

Toplam 227 yazı
02/03/2020 :  20:16:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sahsi konteynir (soguk & kuru ) kiralama alani. Kucuk esnaflar ya da orta olcekli isletmelerin kisa ve uzun donemli stokaja ihtiyaci oluyor lisansli stokaj biraz pahali hatta bazen komplike oluyor ( sigorta kayip vb ) Ama kuru veya soguk hava konteynirlarinda dogrudan kiralarsan bir de bekci koyarsin insanlar rahat girer cikar kendileri yukler indirir bindirir vb iste ;)

kolay gelsin.
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France
ercegiz@pardusfood.eu

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama

1.73 saniye.
14:02:07, 3 Nisan 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım