Plastik Meyve Sebze Kasasi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Plastik Meyve Sebze Kasasi


CeyhunH
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/02/2020 :  11:14:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba nasilsiniz. Turkmenistanda plastik kasa uretimine basladik. Ic piyasaya domates icin kasa uretip satiyoruz. Bir makineyi ihracat icin kullanmayi dusunuyorus. Katlanir kasa uretip ihracat yapacagiz. En iyi satan katlanir kasa modellerini onerebilir misiniz? Turkiye pazarinda kac liraya satabilirim? Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Yerleşim : Türkmenistan / Ashkabat  |  Meslek : İmalat

1.44 saniye.
21:15:04, 2 Temmuz 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım