Gürcüstanda Nakliyat Şirketi Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gürcüstanda Nakliyat Şirketi Kurmak


adonis61
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
04/02/2020 :  11:15:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Gürcüstanda nakliyat şirketi kurma planım var. Mevcut sermayem ile Türkiyede 1 adet takım tır alabiliyorken aynı sermaye ile Gürcüstanda 3 adet takım tır alabiliyorum. Fakat Gürcüstanda bu işi yapmak için tereddütlerim var.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Hazır giyim
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
09/02/2020 :  15:37:53  Alıntı
ne gibi tereddütler ? Gürcistan'da benim firmam var, eğer siz doğru yaparsanız işinizi hiçbir sıkıntı olmaz. 10 yıl önceki gibi değil hiçbirşey orada. Ama rekabet olayını iyi araştırın, çok fazla nakliye işiyle uğraşan var hepside Türkiye'den.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
kokdemirkaan
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
03/04/2021 :  23:04:02  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - meleti
ne gibi tereddütler ? Gürcistan'da benim firmam var, eğer siz doğru yaparsanız işinizi hiçbir sıkıntı olmaz. 10 yıl önceki gibi değil hiçbirşey orada. Ama rekabet olayını iyi araştırın, çok fazla nakliye işiyle uğraşan var hepside Türkiye'den.


oradan tırın ruhsatını üzerime alıp başkasının şirketi üzerinden çalıştırsam sorun yaşar mıyım?

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Serbest meslek

2.05 saniye.
02:25:14, 22 Nisan 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım