İç Mimarlık Mı Memuriyet Mi? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İç Mimarlık Mı Memuriyet Mi?


denzcmen
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
27/01/2020 :  16:37:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaşlar merhaba,

günümüz ekonomi şartları vs. geleceğe umutla bakmayı engelliyor, az çok benle aynı fikirde olanlar vardır elbet. hayalim kendi iç mimarlık ofisimi açmak, mutfak, banyo vs. belli bi alan üzerine kurmak istiyorum ama bi çevrem yok, reklam tanıtım yardımıyla da bu işi kurup ***ürebileceğimi de çok sanmıyorum.
zaten şuan asgari ücretle bi "yapı&dekosrasyon" firmasında sigortasız çalışıyorum, bu iş umutlarımı daha da yok ediyor ama mecburum çalışmaya.

4 yıllık iç mimarlık mezunuyum, ingilizcem oldukça iyi, tasarım yönüm ve programlarla da aram gayet iyi. ama cesaret ve kendine güven yok.

aşağı yukarı piyasayı bilenlere, az çok fikri olanlara soruyorum; sizce risk alınarak denenebilir mi kendi ofisini açmak 2-3 yıl içinde yoksa subay alımları vs. kovalasam mı?
Ic Mimar

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Mimar
ALPER27
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
28/01/2020 :  19:05:16  Alıntı
KENDİ MESLEĞİNİ YAP VE ONUN PEŞİNDE KOŞ VE BULUNDUĞUN ORTAMDA FARKLILIK YARATMAYA ÇALIŞ
KRCBY

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
Gırnatacı
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
29/01/2020 :  04:40:48  Alıntı
sevdiğin mesleği yap para bir gün kazanacaksın
asdad

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
amazonxxxx
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
30/01/2020 :  17:59:58  Alıntı


mrb 88 mezunu bir yüksek mimarım yıllarca iç mimarlık yaptım.sonra hastalandım ara verdim.ilk yıllar kendi işimdi.hastalıktan sonra maaslı calıştım.şunu söyleyebilirim.tek basınıza iş yeri açıcaksanız hiç siniz.ofis acmakla bitmiyor.iş bulsanızda teklif versenizde eleman gerekiyor.araba gerekiyor.ben çok tecrübeliyim.kabada bir yeri alıp giydiririm.çok yaptım.yıllar sonra yine deneyeyim dedim.ofis actım alsancakta.teklif vermek için kendim gittim.ama sonuç olmadı.çok iyi proğram kullanıyorsanız maaslı çalışın derim.benim autocad iyi değil,rhino ile max i karıstırıp 3d görsel hazırlıyorum.onu fiyatlandırıp sunuyorum.yani şunu diyorum.
ofis acarsanız yıpranırsınız.ama ortak olursa yürur sanırım.bol sans.
Durun bende varım....

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
Vrt Turizm
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
30/01/2020 :  22:23:06  Alıntı
almanyada şirket kurmayı düşünüyordum seninde aklında warsa ortak olarak yapa biliriz almanyada cafe resturant işi hep türklerde güzel bir reklam ve derneklerle olur bu iş
Vrt turizm

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

2.88 saniye.
23:12:40, 28 Şubat 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım