Türkiye'de Olmayan Bir Ürün. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiye'de Olmayan Bir Ürün. . .


wondersball
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
25/01/2020 :  15:47:19   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar selamlar...

Sosyal Medyada gören arkadaşlar olmuş olabilir ama görmeyenler için bir fikir yada fırsat olabileceğini düşündüğüm bir sayfa paylaşıyorum sizinle. Bu ürün Türkiye'de tek mi? Bayilik almak mantıklı mı? Henüz aramadım.

https://www.facebook.com/wondersball/

Sayfa tarafıma ait olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Türkiye'de olmayan bir ürün için bayiler ve satış kanalları arıyoruz.
kar marjı %40 gibi olacak.
ayrıntılı bilgi için 0 532 286 40 54
https://www.facebook.com/wondersball/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

0.99 saniye.
06:07:39, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım