Hazır Mutfak Showroom'u Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hazır Mutfak Showroom'u Kurmak


denzcmen
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
24/01/2020 :  16:30:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba,

İç mimar olarak mutfak banyo tasarımları yapmak hoşuma gidiyor, haliyle kendi işimi de yapmak istiyorum. ithal hazır mutfak markalarından Nolte var, baya da şubesi var tarzları vs. hoşuma gidiyor, profesyonel duruyorlar.

acaba bu işe girerken kendi markamı mı oluşturmalıyım yoksa böyle iyi firmalardan bayilik alarak mı girmek daha sağlam bir girişim olur? başka firma isimlerine de açığım.

bu işi yapan bilenlerden tavsiyelerini bekliyorum.
Ic Mimar

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Mimar

1.05 saniye.
04:30:02, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım