Çinden Mobilya Aksesuarı Getirtmek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çinden Mobilya Aksesuarı Getirtmek


bga2519
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/01/2020 :  01:06:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


kolay gelsin
çinden mobilya aksesuarı getirtmek istiyorum. bu konu ile ilgili formu çok inceledim çoğunluğu eski yazılar. şahıs şirketim var ama gıda satışı üzerine bunu ek bir iş gibi yapmak istiyorum bunu yapmam için başka bir şirket mi kurmam lazım yoksa ne tür işlem yapmam lazım. çin ile hiçbir bağlantım yok alibaba gibi sitelerden daha ucuza ürün bulmam lazım örneğin sitede ürün 0,9 dolar ben bu üründen 1000-2000 adet getirmek istiyorum benim bunu kargo vergi dahil bu fiyatlarda getirmem için ne yapmam gerekir. yurt içinde bu işleri yapan firmalar varmış güvenilir önerilebilen var mı acaba şimdiden teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Asker

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • serkansword
  Yeni Üye

  Toplam 9 yazı
  21/07/2020 :  00:39:17  Alıntı
  Selamlar
  Ataşehir/ İstanbul da dış ticaret firmasıyız. Dilerseniz buyrun gelin tanışalım ve ne tür ürünler getirtmek istiyorsanız yardımcı olmaya çalışalım.
  Serkan Kılıç 05559934023

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

  1.72 saniye.
  00:07:52, 5 Mart 2021, Cuma

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım