Tekstil Alım İşi Yapıyorum !! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tekstil Alım İşi Yapıyorum !!


Ekocem1
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
20/12/2019 :  22:30:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


İyi günler sevgili tekstilciler.

Fiyat yaptığınız , elinizde kalan , satamadığınız , ihracat fazlası gibi elinizde tutmak istemediğiniz ürünlerinizi -- ADET SINIRI OLMAKSIZIN -- satın alıyorum.

Lütfen yazıyı dikkatli okuyunuz , halihazırda sattığınız ve para kazandığınız ürünlerinizle işim yok !!

Elinizde kalan , takılan , satılmayan , '' yazlık '' - '' kışlık '' fark etmeden , BAYAN giyim ağırlıklı ürünlerinizi alırım.

ister 1000 adet ister 10 bin adet ister 50 bin adet farketmez.
Son parçasına kadar alıyorum.

İlgilenenler için whatsapp : 0534 865 00 63

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Tekstil

1.03 saniye.
04:37:44, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım