Dünya Markaları Sizlerle Buluşuyor - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dünya Markaları Sizlerle Buluşuyor


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
18/12/2019 :  16:26:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Dünyaca ünlü markaların ihracat fazlalarını hem toptan hem perakende olarak güvenli bir şekilde sahip olmak ister misiniz?
Yarı Yarıya Giyim sizlere dünya markalarını en uygun fiyata sunuyor.Birinci kalite mallar 15 yıllık tecrübesiyle Yarı Yarıya Giyim'de mevcut.Ucuz çocuk giyimi hem mağaza hem de e-ticaret tecrübesiyle sizlere sunuyoruz.
Toptan için www.yariyariya.net perakende için de www.yariyariya.com.tr adresinde ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
Gırnatacı
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
22/12/2019 :  22:11:17  Alıntı
başarılar
asdad

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer

1.71 saniye.
16:01:57, 1 Ekim 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım