Sweetshirt- Tshirt Üretecek Veya Basacak Yer. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sweetshirt- Tshirt Üretecek Veya Basacak Yer.


umitcakir
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
19/12/2019 :  21:13:16 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, çok güzel ve keyifli tasarımlar yapabiliyor. İnstagram- e-ticaret tarzı sitelerden ile pazarlayabileceğim bir alanım var ancak ürün olarak min maliyet ile sweetshirt-tshirty olayını nasıl halledebilirim, konu hakkında yardımcı olabilecek varsa yazabilir mi?

mail: umitcakir@msn.com
Dur bir soluklanalım, yorulduk az .

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
womart
Üye

Toplam 344 yazı
21/12/2019 :  00:45:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
risk almadan satış yapmayı hedefliyorsunuz sanırım ama bu buyuk sorun hedef ürünlerden birer seri almak zorundasınız.size tek tek kimse tedarik vermez versede astarı yüzünü gecer
bay -bayan-cocuk dış giyisi imalatı ve tekstil tasarım işleri
https://www.facebook.com/groups/aficgiyim/

aficgiyimsanayi.tr.gg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
mozer54
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/01/2020 :  01:17:09  Alıntı
Ümit bey, üretim tasarım hepsi yapılabilir lakin burada adet, kullanılacak kumaş, tasarım hepsi maliyet kalemlerini oluşturuyor siz nasıl birşey istiyorsunuz detaylı görüşmek gerekir.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Ticaret

2.06 saniye.
01:14:03, 11 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım