Temperli Camdan Saksı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Temperli Camdan Saksı


eses_serdar
Üye

Toplam 195 yazı
15/12/2019 :  00:16:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sayın koniks üyeleri değerli arkadaşlar aklımda başlıktada yazdığım üzere temperli camdan çiçek saksısı yapmayı düşünüyorum. Aslında yaptım amatörce evde kullanıyoruz görenlerin hoşuna gidiyor beğeniyorlar. Sizce bu saksıları biraz daha görselleştirip seri üretimine geçsem satışı konusunda sıkıntı yaşarmıyım?
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
Esma1616
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
15/12/2019 :  21:21:41  Alıntı
Görseli olsa görsek, fiyatı makulse ve güzel reklamı yapılırsa satılır neden olmasın?
Dekorasyon gün geçtikçe önem kazanıyor ve değişiklik hep aranıyor.
Bütün geceler mecbur varır sabaha, umudunu kaybedip pes etmek olmaz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
eses_serdar
Üye

Toplam 195 yazı
16/12/2019 :  14:24:22  Alıntı
Foto yükleyecektim ama bulamadım nereden yüklendiğini. Fiyatı piyasadaki saksılar ile aynı rakam olabilir. Aslında görselliğini yapmış olduğum saksının içine koydupum taşlar oluşturuyor. Yaklaşık 3 ay önce evde yaptıpım saksılardaki çiçeklerin gelişimi plastik saksıya göre daha güzel oldu. Kullandıpım taşlardan dolayı ve bitkinin köklerini camdan görmeye başladık
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer

2.17 saniye.
00:15:14, 13 Ağustos 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım