Marka Devralmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Marka Devralmak


mtunatas
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
13/12/2019 :  15:22:05 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Gördüğüm zaman içimi heyecanlandıran, gece uyumamı bile zorlaştıran bir marka satışı gördüm. Tekstil üzerine kendi kalıpları olan ve hepsini devralabileceğim bir sistem. Ancak daha evvel marka devralan biriyle konuşmadım hiç o yüzden bir danışmak fikirlerinizi almak istedim. Yeni marka kurmaktansa bir marka devralmam bir sorun mudur ? Riski var mıdır?

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Öğretmen
rusyadaticaret
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
15/12/2019 :  21:28:44  Alıntı
hayır yok . bir risk yok . ancak resmi işlem olarak yapılıyor . öyle al ver olayı yok .
şöyle bir yazı size yeterli gelebilir.

https://blog.isimtescil.net/marka-devri-nasil-yapilir/
Az olsun ama helalinden olsun! Haram kursaktan geçer amma sızısı kalıcı olur emer emer kanser olur!

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Moskova  |  Meslek : İthalat / İhracat
mtunatas
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
21/12/2019 :  03:09:13  Alıntı
İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Bu detayları araştırma imkanım olmuştu biraz, şimdi ise daha detaylı öğrenmiş oldum. Diğer arkadaşlardan da cevaplar beklemekteyim.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Öğretmen

2.22 saniye.
00:00:50, 13 Ağustos 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım