Giyimde Renklerin Önemi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Giyimde Renklerin Önemi


CemreDM
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
07/12/2019 :  13:51:26 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Giyim ve Renkler
Renklerin hayatımızdaki rolü önemlidir. Kıyafetlerimizde kişiliğimizi yansıtacak mesajlar verdiği gibi bizi ruhsal anlamda da fazlasıyla etkiler.Bu yazıda sizlere renklerin bıraktığı izlenimleri, olum ve olumsuz etkilerini paylaşacağız.
Masumiyetin rengi beyazla başlayalım.Beyaz bir çok kültürde temizliği,saflığı simgeler.Pozitif bir renktir.Denge ve sadeliği işaret eder .İş görüşmelerinde giyeceğiniz beyaz renkli kıyafetler istikrarlı ve temiz bir kişiliğiniz olduğu izlenimi verir.
Siyah renk her duruma uygun doğasıyla imdadımıza yetişir. Her ne kadar batı toplumunda matemin sembolü olsada doğu toplumlarında mutluğu simgeler. Siyah renk saygınlık ,hırs ve yetkinlik havası katar.İş görüşmelerinde en çok tercih edilen renktir.
Cesaret , enerji , heyecan .Evet kırmızı.Saldırganlığı ve gücü elinde tutan bu renk iş görüşmelerinde fazla tercih edilmesede günlük hayatta size enerji verecek ve çevrenize pozitif enerji verecek.
Doğanın rengi yeşil. Güven ,yaratıcılık ,ahenk ve huzur.Olumlu bir ilk izlenim sunan yeşil ruh dinginliğini de ifade eder.
Derin okyanuslar sınırsız gökyüzü. Mavi, renklerin en sakinleştiricisidir.Temsil ettiği sınırsızlık ve sonsuzlukla iş görüşmelerinde uzan vadeli güven etkisi yaratır.
Soyluların rengi.Lüks ve zenginliği ,ihtişam ve yaratıcılığı bulacağınız mor kendinize ve zevklerinize güvendiğinizi gösterir.
İlginç ve aktif kişilerin tercihi sarı ruh halini düzelten özelliklere sahiptir.Her ne kadar iş hayatında gelip geçiciliği simgelese de günlük hayatta aynı turuncu renk gibi enerji verir konsantrasyonu artırır.
Doğanın her köşesinde milyonlarca renk var. Her biri muhteşem güzellikte olan renkler insanların ruh hali üzerinde de doğrudan etki eder. Giyim konusunda da hem verdiği mesajlar hem de kullanıcısına olan etkisi ile de üzerinde önemle durulması gereken bir konudur.
Yetişkinler kadar her geçen gün büyüyen yeni şeyler öğrenen çocukların kişiliği üzerinde de hem giyimin hem de renklerin büyük önemi vardır. Çocuklarımızı karakter yapılarına uygun renklerle buluşturmak gelişimlerine katkı sağlayacaktır.
Yetişkinler kadar her geçen gün büyüyen yeni şeyler öğrenen çocukların kişiliği üzerinde de hem giyimin hem de renklerin büyük önemi vardır. Çocuklarımızı karakter yapılarına uygun renklerle buluşturmak gelişimlerine katkı sağlayacaktır.
İhracat fazlası toptan ürünleri yarı fiyatına bulacağınız Yarı Yarıya Giyim birçok ildeki mağazaları çeşitli e-ticaret platformlarındaki tecrübesiyle sizlere güvenli uygun alışveriş fırsatı veriyor.
İhracat fazlası ucuz çocuk ürünlere siz de sahip olmak istiyorsanız Yarı Yarıya Giyim bir tık uzağınızda.


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını

1.44 saniye.
05:59:15, 28 Eylül 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım