Moblya Üretimi Hakkında. . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Moblya Üretimi Hakkında. .


en iyi mobilya
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
26/11/2019 :  09:06:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


iyi günler dilerim..Mersin'de küçük çapta mobilya imalatı ile uğraşıyorum.. . yatak odası çocuk odası vs gibi mobilya üretimini en ince ayrıntısına kadar biliyorum. mağazacılık geçmişim de oldu büyük çapta imalatım da oldu....şöyle ki Mersinde ve birçok yerde mağazalar ürünleri genellikle inegölden kayseriden alıyor. fiyatlar oldukça yüksek.. son çalıştığım mağazada satış müdürlüğü yaptım ve perakende satışta bile kar daha düşük olabiliyor toptana göre... inşaatlara mutfak, vestiyer vs dahil birçok modelde üretim tecrübem var.. çok fazla kazanç hırsım da yok. şimdi sizlere sormak isterim.. bu bilgi ve üretim imkanını nasıl kazanca çevirebilirim?
en uygun mobilya imalatı bende

Yerleşim : Türkiye / Mersin Ankara  |  Meslek : Mobilya

1 saniye.
01:33:56, 11 Ağustos 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım