Araç Sahibi Olmadan Pazarcılık Nasıl Yapılır? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Araç Sahibi Olmadan Pazarcılık Nasıl Yapılır?


saraci92
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/10/2019 :  21:22:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Tecrübeli büyüklerimiz belki bilgi verirler;
-Kamyonet tarzı araç sahibi olmadan nasıl sebze meyve pazarcılığı yapılır? Sadece pazar günleri için panelvan veya kamyonet tipi araç kiralamak mantıklı olur mu yoksa astarı yüzünden pahalıya mı gelir?

-En önemlisi pazardan günlük tezgah nasıl kiralanır galiba pazarların kahyaları oluyormuş?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
sennan
Üye

Toplam 359 yazı
28/10/2019 :  07:13:13  Alıntı
zabıtadan kiralanıyor diye biliyorum

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
Gokhan34
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
28/10/2019 :  09:15:42  Alıntı
Bi bayram arefesi kuzenimle beraber cikmistik pazara.

Sabah erken saatlerde pazara gidip pazarda tahta kiralayan insanlar oluyor onlardan tahtayi kiraliyorsunuz. Yaklasik 3-4 yil evvel arefe gunu yanilmiyorsam 150-200 tl gibi bi fiyata biz kiralamistik. Tahta kiralama isi boyle.

Tahtayi bu fiyatlara kiralayip birde uzerine araba kiralayinca daha eline mal gelmeden kafadan 300-400 tl paran gidiyor. Arabayida kiralayip hale vardin(hal ve meyvesebze fiyatlarini bilmiyorum) 100 ila 200 tl arasi bi miktarda da mal aldin cebinden ciksn para 500-600 tl leri buldu. Bir pazar gunu sadece 1000 tl lik satis yapmaniz gerekir ki oda kolay birsey degil.

Yani haftanin tek bir gunu kiralik bi araba ile bu is hic karli olmayacaktir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

2.11 saniye.
10:42:54, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım