Dişli Üretimi Yapıyoruz - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dişli Üretimi Yapıyoruz


otomultimedya
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
21/09/2019 :  22:19:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Dişli ve hertürlü çark vb üretiyoruz, makine alıp üretime başladık, bu sektörde nasıl müşteri bulup nasıl büyüyebiliriz, fikri olan var mı? Fuarları düşündük şimdilik çok maliyetli, birkaç firmayla görüştük halihazırda üreticileri var.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
BMlauvei
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
08/11/2019 :  13:13:29  Alıntı
Merhabalar, dişli sektörü oldukça iyi bir sektör, özellikle gözlemlediğim rondo, mikser gibi küçük ev aletlerinin çıkışındaki dişliler sıkça diş kırar ve dişli fiyatları (benim sorduklarım) 9-20 TL arasında, küçük ev aletleri tamir servisleri ile görüşürseniz kafanızda birşeyler oluşur diye düşünüyorum.
AE

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer

1.66 saniye.
10:34:57, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım