Coffee Shop İçin Fizibilite Hizmeti Hk. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Coffee Shop İçin Fizibilite Hizmeti Hk.


drkfear
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/09/2019 :  12:20:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba, Antalya'da yeni nesil coffee shop açmayı planlıyoruz. 8 senedir kahve ile ilgileniyorum. Daha önce herhangi bir iş kurmadığım için açacağım kafeye yer seçimi yaparken yoldan geçen biri ile aynı bilgilere sahibim. Bu nedenle 1.5 yıldır tabiri yerindeyse debeleniyorum. Beni bu durumdan kurtarabilecek ücretli danışmanlık desteği almayı düşünüyorum. İlgilenenler konuya yazabilir ya da özel mesaj atabilir. Referans göstermek zorunludur.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
Burako
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
08/09/2019 :  09:39:35  Alıntı
Merhaba. mraltun.1969@gmail.com dan iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışayım.
Saygılar
Murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
amazonxxxx
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
08/09/2019 :  21:23:29  Alıntı
Merhaba,ben yüksek mimarım yani dış mimar ancak 15 yıl iç mimarlık yaptım.Şimdi genç emekliyim.Arasıra iç mimarlık yapıyorum.Ve danışmanlık yapıyorum.Bir iç mekanı, kaba inşaata alıp
ince işlerine kadar yaptırabilecek bilgim ve tecrübem var.Muhtelif sayıda otel,ev, mağaza,ofis,cafe işi yaptım.size fizibilite çıkarabilirim.Bir katalog halinde sunarım.
bütün masrafları görürsünüz.Saygılar,arzu ederseniz.mesaj atabilirsiniz.
Durun bende varım....

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat

2.03 saniye.
05:27:41, 22 Ocak 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım