E Ticaret Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E Ticaret Yapmak


feritkaraman
Yeni Üye

Toplam 79 yazı
03/09/2019 :  16:13:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba, istanbul sirkeci de online pazaryerlerinden satış yapmak için yola çıktım. ofis, online mağazalar, şirket gibi tüm prosedürler tamam. ürün bulmakta zorluk çekiyorum önerebileceğiniz birşey var mıdır ya da nasıl geliştirebilirim.

teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
Loven Home
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
05/10/2019 :  01:15:52  Alıntı

Merhabalar,

Biz Denizli'de peştemal, peşkir, havlu, ev tekstili ürünlerinin üretimini yapan tekstil firmasıyız.

Yurtiçi ve Yurtdışında ürünlerimizin satışını yapabilecek firma arayışındayız. MOQ (minimum sipariş) zorunluluğu bırakmadan küçük miktarlarda alışveriş yapabilme imkanını toptan fiyat ile sizlere sunmaktayız.

İlgilendiğiniz takdir de mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

lovenhometextile@gmail.com

 


Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
Justorcun
Yeni Üye

Toplam 99 yazı
05/10/2019 :  10:12:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
orada e-ticaret yapan firmalardan xml alıp ürünlerini satabilirsin.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Reklam

2.16 saniye.
12:34:32, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım