Gıda Aroması Ve Şampuan Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gıda Aroması Ve Şampuan Satmak


krosava
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/07/2019 :  22:15:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bir iş kurma fikrimiz var ama nasıl bir yol izleyeceğimizi ne gibi izinlere ihtiyacımız olacağını bilmiyoruz. Yurtiçi toptan büyük ambalajlarda gıda aromasi ve şampuan alıp üzerine kendi ambalajımızı vurarak e ticaret yoluyla satmak istiyoruz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olup yol gösterebilirseler çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Turizm
rusyadaticaret
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
12/07/2019 :  21:04:10  Alıntı
şampuan alıp derken ?
Az olsun ama helalinden olsun! Haram kursaktan geçer amma sızısı kalıcı olur emer emer kanser olur!

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Moskova  |  Meslek : İthalat / İhracat
eftekin
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
30/09/2019 :  13:24:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
biz kozmetik üreticisiyiz piyasadan alacağın ürünü kendi etiketinle satamazsınız ayrıntılı bilgi için +90 536 299 20 99 numaradan ulaşabilirisiniz

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici

2.12 saniye.
12:44:22, 1 Haziran 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım