Giyim Fason İş Yaptırıp Kendi Markamı Koymak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Giyim Fason İş Yaptırıp Kendi Markamı Koymak

kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
11/07/2019 :  10:12:27 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba;
1)Giyim tekstil bayan elbiseyi fason olarak diktirip kendi markamı koyabilir miyim?
2)Bu tarz iş yapan firmalar var mı?
3)Varsa minimum kaç sipariş alıyorlar?
4)Firmanın yaptığı elbiseleri firmanın izni ile etiket değişimi yapma olanağı var mı?

Ya da bu tarz işe girme al-sat mı önerirsiniz?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum,saygılar
Bahtsız Bedevi...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
mescoer34
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
12/07/2019 :  11:01:47  Alıntı
ben imalatın her aşamasını ve diğer prasödürler hakkın da fikir alış verişi yapabiliriz....
benim mesleğim bu.
Marsa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
oralce
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/07/2019 :  15:43:07  Alıntı
Hiç uğraşma imalat ayrı bir dünya. En sağlıklısı al sat.İmalatla uğraşmazsın stok mal alıp satarsın
klmn tekstil

Yerleşim : Türkiye / Beykoz  |  Meslek : Tekstil
kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
14/07/2019 :  18:17:58  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - oralce
Hiç uğraşma imalat ayrı bir dünya. En sağlıklısı al sat.İmalatla uğraşmazsın stok mal alıp satarsın

ben imalattan bahsetmiyorum. fason iş verip kendi markamı etiket koymaktan bahsettim.
Bahtsız Bedevi...

Pir
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/07/2019 :  19:54:03  Alıntı
Bu konuyu bende çok merak ediyorum konuyu takipteyim.

Yerleşim : Türkiye / Turkey  |  Meslek : İthalat / İhracat
kazimaydogan197
4

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
16/07/2019 :  23:21:44  Alıntı
merhaba adım kazım istanbulda gümrük işi yapıyorum ama ek olarak eşim modelist istediğiniz modeli çıkara biliyor kumaşda ok lendimi seri imalata geçebiliyoruz
KAZIM AYDOĞAN

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
mtunatas
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/07/2019 :  18:42:02  Alıntı
Ben de bu konuda takipteyim. Şayet marka oluşturmakla ilgili fikirlerim mevcut. Ek bilgi alırsanız benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Öğretmen
mağdurvatandaş
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
18/07/2019 :  23:16:25  Alıntı
var tabi ama firma ile iletişime geçip fiyat ve minimum adet sorman gerekiyor. bazısı en az 10000 adet söyler bazısı 100 der..
markanı türk patent ve yurtdışında kayıt yapmam senin için büyük bir avantaj olacaktır...
E-Ticaret Ve Sosyal Medya
YouTube
Facebook
Instagram
Pinterest
Twitter
PayPal

İhtiyaçlarınız İçin Bana Ulaşın

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
19/07/2019 :  00:00:15  Alıntı
giyim sektöre merterde var diye biliyorum, direk buradaki mağazalarla mı iletişime geçmek gerek yoksa imalat firma mı bulmak gerek?
Bahtsız Bedevi...

Justorcun
Üye

Toplam 103 yazı
19/07/2019 :  12:55:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merterdekiler genelde toptancıdır, sizin imalatçı bulmanız gerekiyor.
imalatcılar ise zeytinburnu, güngoren civarında bolca mevcut.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Reklam
luckxor
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
19/07/2019 :  16:17:07  Alıntı
Merhaba. Konu ile ilgili bir müşterim var. Bilgi vereyim. Kendisi bayan giyim üzerine tasarım işi yapıyor. Ürünleri fason diktiriyor. Etiket ambalaj ve kargo desteği alıyor. yani öyle hiç bulaşma imalat işine diyenleri dinlemeyiniz. Sadece tek bildiği işi yapıyor tasarım. Satış işini de bir internet sitesinden hallediyor. Çok kazanmıyor ama hayalindeki işi yapıyor. Gerekli bilgiler için 05321753603 SMMM C. A.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
mağdurvatandaş
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
20/07/2019 :  10:25:42  Alıntı
istanbul'da doğrudan üreticileri bulup hepsini dolaşarak fiyat alacaksın. nakit paran varsa sana uygun olan ve en iyi teklifi veren imalatçıyı seçip işe başlarsın.
E-Ticaret Ve Sosyal Medya
YouTube
Facebook
Instagram
Pinterest
Twitter
PayPal

İhtiyaçlarınız İçin Bana Ulaşın

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
kuko
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
24/07/2019 :  22:57:48  Alıntı
İstanbul'da bu işleri yapan bilindik firma isimleri var mı?
Bahtsız Bedevi...

Foca77
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
25/07/2019 :  08:49:36  Alıntı
Selamlar
www.wood-tshirt.com adresine girip bakın . Bu site , kendi markasını yaratmak ve tshirt üretip saymak isteyenlere yardımcı oluyor . Sitede ki “ Marka sizsiniz “ başlığı altında şartları öğrenebilirsiniz .
Ve deneyenler , tecrubelerini burda paylaşırsa çok güzel olur . Hepimiz faydalanırız . Tşk

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.08 saniye.
10:52:25, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım