Meyve Sebze Tedariği - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Meyve Sebze Tedariği


Mhmtcnkk
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/06/2019 :  19:08:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sakarya Pamukova bölgesi Şeftali, üzüm, ayva, çilek, domates, kabak, karnıbahar, kapya, erik, kiraz,karpuz VS. Nakit olarak çalışacak arkadaşlara yardımcı olabilirim. Yazdığım ürünler yakın zamanda başlayacaktır. Çalışmak isteyenler 05414050714 nolu telefondan iletişime geçebilirler.

Hayırlı günlerMehmet ÇANAK
Pamukova/Sakarya
0541.405.0714
mhmtcnkk@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Ticaret

0.27 saniye.
18:40:35, 21 Eylül 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım