İş Kurma Konusunda Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Kurma Konusunda Yardım

Richi33
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
28/04/2019 :  00:09:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese merhaba mersinde yaşıyorum uzun yıllardır bilgisayar ve yan ürünleri üzerine ticaret ile uğraşıyorum mesleğin tadı tuzu kalmadı dolar kurunun aşırı derecede artması işleri tam bitirdi sektör değiştirmeye karar verdim ama ne iş yapacağımı bulamadım. 100 bin liraya kadar sermayem var Ne iş yapabilirim ?

Yerleşim : Türkiye / Mersin
ekoglobal
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
28/04/2019 :  09:16:35  Alıntı
selam yurd disi is dusunurmusunzu 100 000 ile ayda 2000 dolar kazanabilirsinzi vatsapim +380505980312
ooo eko global lojistik ltd

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : İthalat / İhracat
Richi33
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
28/04/2019 :  15:35:09  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ekoglobal
selam yurd disi is dusunurmusunzu 100 000 ile ayda 2000 dolar kazanabilirsinzi vatsapim +380505980312
Profilinizi inceledim bir çok paylaşıma bu şekilde yorum yapıp açıklama yapmamışsınız. 100 bin tl ile ne iş yapıp 2000 usd kazanacağız detaylı bilgiyi buradan verirseniz belki başka arkadaslarada fikir vermiş olursunuz.

lacivertmurat
Üye

Toplam 153 yazı
28/04/2019 :  20:27:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

guzel bir cevap olmus.
egeer dolandırıcılık depğilse bu tarz bir cevap verilmez. verilmemesi lazım. konu hakkında genel bilgi verirsiniz, detayları merak edenlere özelden bilgilendirme yparsınız
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
enucuzfiber.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
Richi33
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
30/04/2019 :  20:42:07  Alıntı
Güncel

perge.import
Üye

Toplam 244 yazı
02/05/2019 :  20:04:52  Alıntı
Benim arkadaslarin bir Start-up'i var onu TR'ye sokmak istiyorum. Kucuk ureticilerin ( seraci, tavuk ciftligi,inek koyun keci ciftligi vb ) yerlerin urunlerini dogrudan son satis noktasina ulastirmasini saglayan bir lojistik altyapisi. Kendin uzun suredir TR disinda oldugum icin acikcasi TR 'de is yapma kulturunden uzagim bu yuzden eger benim gibim 3,5 yatirimci ile ortak sermaye koyabilirse bu alana girmek istiyorum.

ben 15 bin € ayirabilirim bu ise Temmuz gibi .
Pardus Food
10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Richi33
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
03/05/2019 :  12:56:03  Alıntı
Güncel

ygt14
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
08/05/2019 :  15:01:13  Alıntı
perge.import benimde yazdığın konuyla ilgili çalışmalarım var bu konu hakkında görüşebiliriz.yigiterol14@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Diğer
PromoTurkiye
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
31/05/2019 :  00:01:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
PromoTurkiye.com,Türkiye genelinde Franchise veriyor.

Franchise'larımız sadece bir İş sahibi değil,aynı zamanda birkaç meslek sahibidirler.

Promo Turkiye Franchise Adaylarımızda, Yönetici Ve Lider özellikleri Olan, Satış Yapma Becerisine Sahip, Araştırmacı, Yaratıcı, Teknolojiye Hakim, İnsan İlişkileri Güçlü Ve Kolay İletişim Kurabilen Kişiler Olmasına önem Veriyoruz.

Sakın Bölgenizdeki Franchise Fırsatını Kaçırmayın.Her Bölgeye Tek Franchise Verilecektir.

HEM PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU , HEM YOUTUBER, HEM EHLİYETLİ DRONE PİLOTU OLACAKSINIZ.

Sadece 5.000 USD +KDV gibi bir yatırımla ayda ortalama 3.500 TL ile 10.000 TL arası kazanç sunan bir Franchise fırsatı sizi bekliyor.

Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Kendi işinizde az yatırımla çok kazanç sağlamak ve Dünyanın en başarılı ve keyifli franchising sisteminde yer almak istiyorsanız hemen başvurun.

https://www.promoturkiye.com/franchise

Hakan Tuna 0553 915 7420
Türkiye Operasyon Direktörü
HakanTuna

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Medya

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.33 saniye.
13:55:32, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım