Almanya'da Ne İş Yapılabilir? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Almanya'da Ne İş Yapılabilir?

NEROKUNG
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
01/04/2019 :  22:33:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamun aleykum
1 ay sonra temelli almanyaya gidiyorum.
Ve Kesinlikle ticaret yapmak istiyorum.
Orada lokanta tarzı bişey düşünmüyorum zaten her yer pizzacı ve dönerci.
Daha çok e ticaret düşünüyorum.
Alman pazarını tanıyan bilen varsa bana ne tavsiye edebilir?
almanlar daha çok ne ile ilgilenir hiç bir fikrim
yok ufak tefek şeyler dışında..
Bilgi verebileceklere şimdiden minnettarım.
Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Öğrenci
sinatramyway
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
02/04/2019 :  10:00:22  Alıntı
Öncelikle hakkınızda hayırlı olmasını temenni ederim. Almanya'dan geçen hafta geldim, Türk dönercisi açarsanız rahat iş yaparsınız

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
wolkemen
Üye

Toplam 188 yazı
03/04/2019 :  06:53:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - sinatramyway
Öncelikle hakkınızda hayırlı olmasını temenni ederim. Almanya'dan geçen hafta geldim, Türk dönercisi açarsanız rahat iş yaparsınız

Merhaba , her yer Türk dönercisi ile dolmuş durumda . En küçük kasabalarda bile karşılıklı dönerciler bulunmaktadır. E-Ticaret ile çok iyi kazançlar elde edebilirsin şayet Almanca dilin çok iyi ise . Almanya da imitasyon ürünler çok talep görmektedir. Geçen yıl Haziran ayında Köln ve Düseldorf da bizzat şahit olduğum olaylardır.

hayırlısı olsun.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
luckxor
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
03/04/2019 :  15:16:47  Alıntı

benim aklıma şöyle bir şey geliyor. Türkiye'de talebi olmayan ve fiyatı bu sebeple düşük olan ürünlere yönelirdim. Mesela Almanya'da tüketimi yüksek olan domuz yağı. Kuulum ve işletme maliyetleri ne olur şimdi bilemedim ama bir tesis ile üretilen yağlar almanyaya ordan daha ucuza ulaştıralabilirse bu iş tutar:D

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
diyaristas
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
08/04/2019 :  22:10:29  Alıntı
merhaba;
Almanya şu an tekstil konusunda Türkiye'den ürün alıyor. iletişime geçelim. size hazır giyim ürün verelim toptan satış için beraber çalışalım. Az bir sermaye ile birlikte kazanalım. birkaç yeri bağlarsanız bize yeterli size ilerleyen süreçte distribütörlük de verebiliriz. oradan modeli alın biz üretelim size gönderelim. hepimiz için hayırlısı. iletişim kurmak isterseniz 0 532 2412787

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
Ahmet344421
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/04/2019 :  15:12:42  Alıntı
Hocam direk gurbetcilere yönelik kına organizasyonluğu tarzı ürünleri incele derim.

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - NEROKUNG
Selamun aleykum
1 ay sonra temelli almanyaya gidiyorum.
Ve Kesinlikle ticaret yapmak istiyorum.
Orada lokanta tarzı bişey düşünmüyorum zaten her yer pizzacı ve dönerci.
Daha çok e ticaret düşünüyorum.
Alman pazarını tanıyan bilen varsa bana ne tavsiye edebilir?
almanlar daha çok ne ile ilgilenir hiç bir fikrim
yok ufak tefek şeyler dışında..
Bilgi verebileceklere şimdiden minnettarım.
Teşekkürler.
Ahmet Serçe
0532 063 74 44

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Zenit Aksesuar
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
06/05/2019 :  18:24:20  Alıntı
Sevgili Arkadaşlar,

Çanta imalatımız bütün hızıyla devam ediyor, Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya Başta olmak üzere var gücümüzle üretiyoruz.
İlgilenen arkadaşlar ile iletişime geçebiliriz.
zenitaksesuar@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Burakiev
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
07/05/2019 :  17:57:43  Alıntı
Aleykum Selam

Biz Ukraynada Ahsap palet uretiyoruz. Almanya dahil olmak uzere bir cok avrupa ulkesine satiyoruz. Cok yogun talep olan bir urun .Talepte hic sikinti yasanmaz. Fakat biz Almanyada yeni musterilerle iletisime gecmkete zorluk yasiyoruz. Almanca bilmiyoruz ve Almanyada yasayan guvenilir,riskleri bolusebilcegimiz biriyle beraber calismak istiyoruz.

Ilginizi cekerse detaylari konusabiliriz.

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Mühendis
Pineline
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
17/11/2019 :  03:23:17  Alıntı
Merhabalar NEROKUNG bende Almanya ya geleli 8 ay oldu ve bir arayış içindeyim. Ne yapabilirim diye... merak ettim , siz ne yaptınız geldiniz mi ? Ve bir gelişme var mı iş konusunda ?

Selamlar

Paneline

Yerleşim : Türkiye / İstanbuk  |  Meslek : İthalat / İhracat
NEROKUNG
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
23/11/2019 :  23:16:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Pineline
Merhabalar NEROKUNG bende Almanya ya geleli 8 ay oldu ve bir arayış içindeyim. Ne yapabilirim diye... merak ettim , siz ne yaptınız geldiniz mi ? Ve bir gelişme var mı iş konusunda ?

Selamlar

Yaklaşık

7 aydır buradayım yaklaşık
6 aydır durmadan çalışıyorum.
Çoğu sektör doyuma ulaşmış burada
Aklımda bir kaç iş fikri var onları önümüzdeki 6 ayda uygulamayı planlıyorum

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Öğrenci
Pineline
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
23/11/2019 :  23:48:41  Alıntı
Almanya nın neresininiz ? Eyer yakınlarda iseniz görüşelim bir kahve içelim.
Paneline

Yerleşim : Türkiye / İstanbuk  |  Meslek : İthalat / İhracat
Akinmuhammetata
soy

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/12/2019 :  17:12:53  Alıntı
Herkese selamlar,Türkiyede yaklasik 20 yil esnaflik yaptim.1.5 yil önce Almanyaya geldim,dil kursunu bitirdim ve ehliyetimi aldim burada da ticaret yapmak istiyorum NRW deyim parlak fikirleri olan güvenilir kisilerle ortaklik yapmak isterim.ilgilenen arkadaslar irtibata gecebilir 172 408 50 23.

Yerleşim : ALMANYA / Dortmund  |  Meslek : Gıda
Big Boss
Üye

Toplam 241 yazı
27/12/2019 :  12:50:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Türkiye'de pet sektörü için plastik aksesuarlar üretmeye başlıyoruz. Kedi tuvalet kabı, köpek kaka poşeti, kedi-köpek oyuncakları vs... Hedefimiz 2020'de amazon'da Yurt dışına satış yapmak. Fakat ilgilenen olursa orada toplu olrak ürün gönderebiliriz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Vrt Turizm
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
27/12/2019 :  23:24:52  Alıntı
merhabalar. bende. almanyada. oturum için başvuru yapıcam ordaki avukatla konuşdum alman ekonomisine faydalı bi iş dalı yapman lazım dedi donerci pizzacı gına gelmiş durum da almanyada artı lezzet dersen tartışılır sıfır ne döner döner ne kebap kebap aklımda bir iş yok bakım evi düşünüyorum almanya nüfusunun büyük kısmı yaşlı insanlar. bunlar da aile kültürü yok gerçi hepsi degil ama çoğunluk öyle yaşı tutan 18 olunca hayde yallah diyor evladına yaşlanıncada onlar evlerinde tek kalıyor kısacası bakım evi konusunda yardımcı olucak arkadaşlar varsa ortak iş düşünürüm ilgilenen arkadaşlar niscruise@gmail.com adresinden bana ulaşa bilir kafasında daha verimli bir iş fikri olan varsada almanyada yaşayan mantıklı gelirse hayata geçirme imkan ve gücümüz var şükür ..
Vrt turizm

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.09 saniye.
00:37:21, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım