Lokmacı Açma Fikri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Lokmacı Açma Fikri


Dqner
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
01/04/2019 :  00:12:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


arkadaşlar uzun zamandır kafamda lokmacı açma fikri var ve çok sukur bırıkmıs paramda var işten artık kendi işimi kurmak maksadıyla ayrıldım sizce bu zamanda lokmacı açılmalımı ve açılırsa nasıl daha farklı kılınabilr? ve birşey daha onun dışında oluşacak farklı iş kollarından fikirler var mı ? param olsa şu işi yaparım dedğiniz iş?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hrlshn
Üye

Toplam 170 yazı
01/04/2019 :  23:26:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hürol şahin ben
lokma ile alakalı beni arayınız
0 553 963 43 35

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tezgahtar34
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
18/04/2019 :  06:30:16  Alıntı
Lokma olabilir ama sadece lokmamı nerede
siraç

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

0.05 saniye.
22:14:52, 19 Haziran 2019, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım