Metal Sektöründe Gelişim Desteği - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Metal Sektöründe Gelişim Desteği


zemmetal
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/03/2019 :  17:03:41   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

Lüleburgaz 'da metal doğrama sektöründe Zem Metal olarak tüm trakyaya hizmet vermekteyiz. Ben biraz kendimi geliştirip demir doğrama sektöründe daha fazla işimi geliştirmek istiyorum. Fakat şuanda sadece ferforje, korkuluk, kapı, çelik çatı vs. işlerini yapmaktayız. Tabi imkanımız ve iş tecrübemiz tüm demir doğrama hizmetlerine uygundur. Fakat ben firmamı daha ucu açık pazara açmak istiyorum (ihracat gibi). Makine kasası gibi. Bunun için bana tavsiyeler verebilecek biri var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

Sitem: http://www.zemmetal.com
İnstagram adresim: https://www.instagram.com/zemmetal39
Enes UFUK(Zem Metal)

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Sanayici
luckxor
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
27/03/2019 :  10:26:21  Alıntı
Merhaba. İhracat düşünüyorsanız iyi dönemler. Seçimden sonra dolarda artacak. Ama yurtdışı girdi maliyetleriniz de yükselebilir. Bu yüzden çeşitli destekleri takip etmek gerekir. Mesela ihracat için ''dahilde işleme rejimi'den faydalanabilirsiniz. Yani yurtdışı alımlarınızda devlet gümrük ve kdv ödemelerinizi geri iade ediyor. Ayrıca ihracat için gerekli sermaye yatırımlarınızın tutarına göre ''yatırım teşvik'' lerden de yararlanabilirsiniz. 2019 yılında 2020 yılına kadar çalıştırdığınız işçilerin sgk ve vergi masraflarını da belli koşulların gerçekleşmesi şartı ile devlet tarafından karşılanıyor. Tahminim bu yaz dövizde hareketlenme tekrar başlayabilir. İhracat için iyi iç piyasa için kötü haber. Mevcut şartların ağırlaşması piyasaya moral vermek için maliye ve ekonomi bakanlığı daha farklı teşvikler gündeme getirebilir takipte kalın fırsatları izleyin derim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek

1.69 saniye.
00:31:58, 5 Mart 2021, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım