Soğuk Sandaviç- Meze- Şarküteri Üçgeni - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Soğuk Sandaviç- Meze- Şarküteri Üçgeni


omerkurkcu
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
09/01/2019 :  23:19:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkese merhaba,

Elimde bir miktar sermaye ve kendimize ait bir dükkan var.. Bu dükkan Ege'de 150 bin nüfuslu bir ilçede, merkezi denebilecek konumda, okula, alışveriş merkezleri yakınında ve dolmuş duraklarına da kolay ulaşılabilir bir lokasyonda.. Bu dükkana meze çeşitleri, soğuk-sıcak sandviç, vitamin bar (taze sıkılmış meyve suları) ve şarküteri ürünlerini kapsayan bir konsept oluşturmayı düşünüyorum.. Fikirlerinize, sorularınıza ve önerilerinizi paylaşmak isterim... Herkese teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / Mugla  |  Meslek : Diğer
turgay38
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
12/01/2019 :  19:29:26  Alıntı
Erzincan tereyağ,tulum peyniri,köme çeşitleri,Artvin balı tedarik edebilirim

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Esnaf
eyyüb sultan
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
12/01/2019 :  23:38:31  Alıntı
kira probleminin olmaması çok büyük bir avantaj ama yaşadığınız bölgede özellikle meze vs tüketimi konusunda iyi bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. meze müşterilerinin büyük kısmı alkol tüketen müşterilerdir bu konu önemli! yaşadığınız ilçenin kozmopolitik ve sosyal durumunu iyi analiz etmelisin.
şarküteri zaten her yerde var ve en önemli pastayı büyük marketler yiyorlar veya yıllardır işi oturtmuş müşteriyi pay etmiş eski şarküteriler!
vitamin bar ise bildiğim kadarıyla kış mevsiminde ciro yapan bir sektör . ama kötümser olmamak lazım bu ayı meze kurtarır,önümüzdeki ayı şarkuteri kurtarır,diğer ayıda vitamin bar vs.

işyerinin karşısına geç otur ve 10 dk içerisinde dükkanın önünden kaç kişi geçiyor say, bununla berber geçen insanların yaş gruplarına iyi dikkat et ve girmek istediğin sektör ile bir denklem kur derim... 150 bin nüfus az değil mutlaka potansiyel vardır..

hammadde sıkıntısı çekmeyeceğin,getirisi daha güzel,kar marjı daha çok sektörler var bunlar hakkında da detaylı araştırmalar yapmanı tavsiye ederim..
hakkınızda hayırlısı olsun diyelim

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Esnaf
eyyüb sultan
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
12/01/2019 :  23:44:55  Alıntı


tedarikci2020@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Esnaf
hrlshn
Üye

Toplam 179 yazı
21/01/2019 :  04:02:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Meze soğuk sandviç yapan arkadaşım var ararsanız yardimci olurum
05539634335

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Kortay
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/01/2019 :  21:13:49  Alıntı
Merhaba ben Ayvalık’ta oturuyorum gün içinde ararsan ürün tedarik ederim iş halkında fikirlerimide beyan ederim 05321664767

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : İthalat / İhracat

3.38 saniye.
01:36:14, 2 Haziran 2020, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım