Tesettür Giyim Açmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tesettür Giyim Açmak İstiyorum


AYLİN "
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/12/2018 :  20:34:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar herkese..
Küçük bir ilçede oturuyorum iş yeri açmak istiyorum,daha çok günlük giyim ama yanısıra marka eşarp şal çantada olsun istiyorum bu ürünleri nerelerden temin edebileceğimi bilenleriniz varmıdır? Bu işi yapanlarınız yada .. yardımcı olurmusunuz lütfen ..

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : İlaç Sektörü
Salvo2006
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
09/12/2018 :  10:10:51  Alıntı
Merhaba, mercan uygun bölge, şal, pancho ve bayan bereler şu an çok revaçta, isterseniz yardımcı oluruz, hangi il veya ilçede satış yapacaksınız
imza

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

0.06 saniye.
18:52:25, 19 Şubat 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım