Deniz Araçları Mağzası Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Deniz Araçları Mağzası Açmak


southbeach
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/11/2018 :  10:55:48 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Herkeze slmlar,
Marmara bölgesinde, Kocaelin de yaşamaktayım. Deniz araçları satış showroom mu açmak istiyorum. Fakat konu hakkında çok bilgiye sahip değilim. Bu iş hakkında bilgiye sahip veya daha önce bu işi yapmış olanlarınızdan bilgi ve tavsiye almak isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim, Kalın sağlıcakla..

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Diğer
Serq_33
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
11/12/2018 :  23:35:29  Alıntı
Eger İstanbul'dan bağlantı kurmak istersen belki bi tanıdığım sana yardımcı olabilir..
İthalatçı firma sahibidir kendisi.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Yöneticilik

0.03 saniye.
18:10:20, 19 Şubat 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım