Ozel İnternet Sayfa Yazilimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ozel İnternet Sayfa Yazilimi


olyar
Üye

Toplam 131 yazı
19/10/2018 :  12:56:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Hizmet sektorunde faaliyet gosterecek ve Kredi kartindan tahslat yapacak,musterinin talebi dogrultusunda hizmet veren hizmet tedarikcilerden fiyat teklifleri toplayip, musterinin tercihi(secimi ) dogrultusunda teklifleri onaylayan ve musteriden hizmet bedelini Kredi kartindan tahsil edebilme ozelligi olan bir internet sitesi yazilimi dusunuyorum.
Benzer siteler hakkinda bilgi ve deneyimi olanlardan destek bekliyorum.


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
imecex
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
30/12/2018 :  14:50:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
üstad bana ulaşın bir tanıdığım buna benzer bir iş yapıyor tam aynısı değildir belki ama yardımcı olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

1.76 saniye.
06:31:57, 8 Mart 2021, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım