Çok Kapsamlı Bir Web Portal Yapmak İçin Destek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çok Kapsamlı Bir Web Portal Yapmak İçin Destek


darkrunner
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
24/03/2020 :  01:25:08   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Arkadaşlar merhaba uzun zamandır uğraştığım ama bir türlü hayata geçiremediğim web projem için yardım istiyorum. Bu proje açık bir proje site üzerinde ilk etapta basit ilan ve duyurular kampanyalar yayınlanacak bunun için gerekli altyapı uygulama ve kodlama için desteğe ihtiyacım var. Site kullanıcılar üzerinden ilan ve ürün girişleriyle sürekli güncellenerek gelişimine devam edecek daha sonra ekstra özellikler ve hizmetleri devreye alarak herkesimden kişinin sürekli kullandığı bir portal olarak hem toplum yararına hemde kullanan kişilerin yararına olacak şekilde üyeler için maddi manevi kazanımlar elde edebilecekleri sosyal bir girişimcilik çalışması olacak. Siteyi kampanyam.org üzerinden açık kaynakla yapmaya çalışıyorum. Desteklerinizi bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

0.98 saniye.
04:51:59, 17 Haziran 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım