Mobil Oyun Dünyasından Büyük Kazanç Sağlamak! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Mobil Oyun Dünyasından Büyük Kazanç Sağlamak!


ropero
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/10/2018 :  01:33:47 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

Şu an yayında olan mobil oyunum için yatırımcı arıyorum.

Oyunum "addictive" olarak nitelendirilen, store'larda şu an en çok ilgi gösterilen kategoridedir. Bu kategorinin oyunları listelerde belli bir yere geldikten sonra günlük 3.000-10.000$ arası kazanç sağlamaktadır. Fakat bu listelerde yükselmek için reklam yapmanız gerekmektedir. Bu reklam bütçesi için ortalama 20.000 ila 50.000 TL arası bir rakam gereklidir.

Sınırlı sayıda yaptığım reklam neticesinde %96 oranında olumlu feedback aldım. Üstelik oyunu yükleyen kullanıcılar oyunu oynamaya devam etmektedir. Bu sektörde çok önemli bir husustur.

Velhasıl kelam, bu bütçeyi oluşturabilecek yatırımcılarla ortaklık düşünüyorum.

Ciddi yatırımcılara birebir görüşüldüğünde, oyunun bugüne kadar aldığı indirmeler, yorumlar ve kazandırdığı parayı detaylı şekilde panelden göstereceğim. Aynı zamanda muadil oyunların kazançları ve reklam yapılarak nasıl zirve noktalara geldiğini detaylı biçimde göstereceğim.

Mesaj yoluyla iletişim bilgilerinizi iletirseniz hemen dönüş sağlayacağım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • yasinertok
  Üye

  Toplam 117 yazı
  19/01/2020 :  21:08:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
  yasinertok@hotmail.com
  Adresine detaylı ve irtibat bilgilerini yazar mısınız
  ase

  Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
  kadirizm1984
  Üye

  Toplam 106 yazı
  28/06/2020 :  11:20:11  Alıntı
  Kadirizm1984@hotmail.com.tr yazarmisin
  kadir

  Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Otomotiv

  2.08 saniye.
  12:03:21, 15 Temmuz 2020, Çarşamba

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım