Civata Somun İmalat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Civata Somun İmalat

Kaya42
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
13/09/2018 :  13:38:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba 20yıldır cıvata işiyle ugrasıyorum kendim yapmayı cok isterim ama yatırım için cook yüksek mebla lazım çünkü normal cıvata üretmek isterseniz vadeler 7-9 ay vadelerle dönüyor ama daldırma galvanizli cıvatalar ile başlanırsa kar marjı cok yüksek mesela ayda siyah cıvatada 100 ton imalat yaparsanız 50.000 tl gibi karmarjı ama daldırma galvanizli cıvatalar üretdiğinizde 100 tonda 100.000 kar marjı vardır500 ton imalat yaparsaniz 500bin net rakamlar yani ortalama bu işe yatırım yapmak isteyenler için cok güzel bir sektör sonu olmayan bir iş artık teknoloji sıcak daldırma galvanizli cıvatalara dönüyor küflenme paslanma cürüme yok bu işe yatırım yapmak isteyenlerle çalışmak isterim ama büyük yatırımlar gerektiriyor enerji sektörü büyük sektör türkiyede bu işi yapan sayılı 8-10 firma var sektöre az geliyor mesela yıllarca çalıştıgım firma 6 ay sonraya sipariş alıyor 1000 tonla siparişle çalısıyor saygılarımla
Mesut

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : İmalat
yatırımfinans
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
17/09/2018 :  22:50:12  Alıntı
Biraz üretim şekli,makina parkı ve yatırım tutarı ile ilgili detay bilgi verebilirmisiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
Kaya42
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/09/2018 :  16:59:35  Alıntı
Üretim şekli kisaca 1makina ile cap 12-14-16-1/2-5/8 cıvata boy olarakta 25 mm den 150 boya kadar tum seruleruni yapabilmektedir bu seri ayda 100 ton normal vardiye.sisteminde gece gunduz.calistiginda katlar kac makina alirsaniz urtem okadar cigalir
Mesut

Kaya42
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/09/2018 :  17:07:01  Alıntı

Yani 1- makina ile enerji sektörü daldirma galvanizli civatalar yüksek gerilim baglanti civatalari bariyer cıvataları normal siyah cıvatalar percin pim celik konstrüksiyon cıvataları uretebilmektedir çeşitliliği cok makinanin durma.sansi yok
Mesut

0.08 saniye.
22:53:58, 21 Eylül 2018, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım