Köy Tavuğu Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Köy Tavuğu Satışı


free man
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
07/06/2018 :  18:57:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


kendi yetiştireceğim tavuk, kaz, bıldırcın gibi kümes hayvanlarını kesip, kendi çevreme veya otel, restoran gibi yerlere satmayı düşünüyorum.
bu tür bir satışta yasal engeller neler olabilir? bu tür bi ürünü nasıl bir yöntemle satabilirim? nasıl bir yol izlemeliyim?böyle bir çalışması olanın tecrübelerinden, düşüncesi-tavsiyesi olanlarında fikirlerini öğrenmek isterim.


Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
serk84
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
25/06/2018 :  23:43:07  Alıntı
Otel, restoran gibi yerlere satmanız için fatura kesmneiz gerekir. Ve bunlar sizden bu işi resmi olarak yaptığınıza dair izinlerinizi görmek ister. Size tavsiyem bu işi sadece çevrenize satarak geçiminizi sağlıyabiliyorsanız bu şekilde yapın. Diğer türlü İl Tarım ve Hayvancılık müdürülüğünden izin almanız gerekecek. İsterseniz orayla görüşün size daha detaylı bilgi verirler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
imayex
Üye

Toplam 109 yazı
07/03/2019 :  08:56:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - free man
kendi yetiştireceğim tavuk, kaz, bıldırcın gibi kümes hayvanlarını kesip, kendi çevreme veya otel, restoran gibi yerlere satmayı düşünüyorum.
bu tür bir satışta yasal engeller neler olabilir? bu tür bi ürünü nasıl bir yöntemle satabilirim? nasıl bir yol izlemeliyim?böyle bir çalışması olanın tecrübelerinden, düşüncesi-tavsiyesi olanlarında fikirlerini öğrenmek isterim.
öncelikle bu iş için
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2010/06/20100613-12.htm

okumanızı tavsiye ederim.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Mühendis
Meltem Varol
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
24/09/2020 :  18:24:44  Alıntı


Türkiye’nin ilk ve tek online gıda pazar yeri Gıda Ambarı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi!

Tüm platformlarda daha rahat erişim ve kolay kullanım sağlayan yeni sitemiz, profesyonel hizmet vermek amacıyla hizmetinizde. Ürünlerinizi aracısız, komisyonsuz daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Gıda alanında her çeşit doğal, organik, ev yapımı binlerce ürün toptan ve perakende satışlar ile Gıda Ambarı’nda sizlerle buluşuyor.

Gıda Ambarı ailesine katılarak ürünlerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilir, ihtiyacınız olan ürünlere de doğrudan erişebilirsiniz. Komisyon, üyelik ücreti olmadan hemen Gıda Ambarı Online Pazar Yeri’nde yer almak için sitemizi ziyaret ediniz.

http://www.gidaambari.com


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
atknkcc
Üye

Toplam 107 yazı
25/09/2020 :  22:39:05  Alıntı
Tavuk, ördek, kaz, tavşanımsılarda 50 hayvan, bıldırcında ise senelik 100 hayvanı kesimhane olmadan kesebilirsiniz. Sayı üstüne çıkar ise resmi olarak sıkıntıya girersiniz.
Ay başında bankaya maaş almaya giden mi yoksa o maaşları bankaya yatıran mı olmak istiyorsun?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.81 saniye.
02:51:45, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım