Batacak Mıyım Diye Çok Korkuyorum :(( - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Batacak Mıyım Diye Çok Korkuyorum :((

feritkayar
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
07/05/2018 :  04:56:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle selamün alayküm ben kredi çekerek giyi dükkanı açtım 3 ay oldu ve işler kötü ancak kira ve gider parasını çıkarabiliyorum bana kalan bişry olmuyor yapmadığım şey kalmadı feceye reklam verdim broşür branda hepsini yaptım indirim akla gelecek her şey. Ürünlerim bulunduğum semte göre kaliteli ve güzel fiyatı ise obur dukkanalrdan daha ucuz gelen herkes ürünleriniz çok güzel ve herkesten daha ucuz diyorlar ama isler her gecen gün düşüyor ve kapatmaya kadar gidecek diye korkuyorum yerim cok guzel bir yerde gelen herkez çok beğeniyor sorun nerde bulamiyorum bir türlü uğursuzluk mu var bişey mi çözemedim bi türlü uğursuzluk gibi şeyler var mı acaba? Varsa ne yapmam gerek nolur yardım edin akil fikir verin kapattirsam borçları odeme ihtimalim yok çok şeyde istemiyorum giderlerini çıkarsın aylık bana bişey kalsın yeter daha fazlasını istemiyorum da.
Ferit Kayar

Yerleşim : Türkiye / Şırnak  |  Meslek : Esnaf
Umitozcan
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
07/05/2018 :  11:37:54  Alıntı
Merhaba öncelikle sakin ol negatif olumsuz düşünürsen emin ol kapatırsın herzaman pozitif bir gözle bak işine öncelikle üzerindeki negatif düşünceden bir çık. Daha sonra bölgende iş yapan giyim magzaları nasıl iş yapıyor bir araştırma yap demekki ucuz olmak yetmiyor rakiplerin artı birşey daha yapıyor olmalı. Daha sonra bölgendeki insanların tüketim alışkanlıklarını araştır ucuz ürünmü yoksa kaliteli ürünmü talep ediyorlar tercihlerini araştır yerinde olsam bölgemde mini bir anket oluştururdum hem kendi reklamımı yapardım hemde tüketicinin tercihlerini ögrenirim hemde maliyeti yok sadece 1 kişi görevlendirmen yeterli kapı kapı dolaşırdım. Bende yeni bir kuaför salonu açtım ilk gün 20-30 tl iş yapıyordu şuanda Allaha şükürler olsun işler iyi. Sorun işyerin degil sistemin iyi olmaya bilir herşeyi baştan düşün mutlaka iş yaparsın Allah yardımcın olsun bol kazançlar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
07/05/2018 :  11:50:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İnstagramdan yürü, bu aralar çok popüler. İnstagram ile aynı anda facebook sayfanıda canlandırmaya çalış. İnstagramdan arkadaşını etiketle kazan kampanyası falan yap takipçi kas biraz. Fiyatlarında makul ise dediğin gibi bir olur bu iş diye düşünüyorum.
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
ahmetdemirci53
Üye

Toplam 104 yazı
07/05/2018 :  13:31:21  Alıntı

Bu rivayete göre Peygamberimiz (a.s.m) şöyle buyurdu:

“Ticaret yapın, çünkü rızkın onda dokuzu oradadır.” sakın cesaretinizi kaybetmeyin.
TEL:05385836435

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Mühendis
ikare
Üye

Toplam 407 yazı
08/05/2018 :  01:50:52  Alıntı
Giyim mağazalarında mağaza tasarımı ve dizaynı da çok önemli...
Finans
Yönetim
Denetim
Kredi Derecelendirme
Kurumsal Yönetim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
aries
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
08/05/2018 :  10:53:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Değerli arkadaşım ilk üç ayda kira ve diğer giderlerini karşılayabiliyorsan ne mutlu sana, korkmanı gerektirecek bir şey yok, demek ki doğru yoldasın. Bu işler hemen ivme kazanmıyor maalesef, zaman gerekli, insanların ayağı alışacaktır gün geçtikçe. Kafandan olumsuz düşünceleri at ve daima işimi nasıl daha iyi hale getirebilirim diye düşün. Hayırlı ve bol kazançlı günler dileği ile, sağlıcakla kalın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
alsat_ekonomisi

Yeni Üye

Toplam 11 yazı
12/05/2018 :  11:52:09  Alıntı
Krediden dolayı bunalmışın sen.
İş durumun normal seyrinde gidiyor aslında.
Panikle malını çokta ucuza satma.
İşin normal ilerliyor onu devam ettir.
Krediyi rahatlatacak çözümler ara.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mstafaa27
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
18/05/2018 :  21:38:18  Alıntı
giderlerinizi karşılıyorsan korkmana gerek yok, kendimden örnek vereyim market açtım ilk 1 yıl sürekli cepten verdim iyi olur diye sabrettim, hapise düştüm, abime emanet ettim abim hastalık geçirdi ben içerdeyken, sonra çıktım toparlamaya çalıştım, şimdi iki elemanım var aylık gelirim 8 bin, rabbim emeğini zayi etmesin, fuzuli harcamalara dikkat et bir poşeti bile zayi etme, kaliteli hizmet ver, çevrendeki giyimcilerden aşşağı verme indirim yapar kazanırım diye düşünme, sen küçük esnafsın bir iki kalem dikkat çekecek indirim yap diğerlerinde normal fiyatını uygula

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.11 saniye.
16:05:42, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım