Amerika'da Yapilabilir Is Fikirleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Amerika'da Yapilabilir Is Fikirleri

nyc416
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
08/01/2018 :  09:00:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar merhaba,

Amerika'da greencard ile yasayan birinine Turkiye Amerika arasi ya da ben olsam Amerika'da sunu yaparim tarzi fikirleriniz varsa cidden dinlemek isterim.

Aklimda senelerdir yeme/icme uzerine fikirlerim var ama degisik dusunce ve onerileri de duymak isterim.

Yalniz Turkiye'den Amerika'ya corap, kulot yollamak isteyen uretici arkadaslara simdiden tesekkur ederim ama istedigim bu tarz bisey degil.

Geri donus yapacak herkese simdiden cok tesekkur ederim.

Yerleşim : ABD / New York  |  Meslek : Diğer
tcoalngsau
Üye

Toplam 220 yazı
08/01/2018 :  16:30:16  Alıntı
youtubeda bir amerikada yaşayan avukat anlatıyordu.Amerikaya ihracat yapacaksanız avrupa da şirket kurun ve oradan gönderin çok daha avantajlı oldugunu söylüyordu.Youtube da aratınız, arda beşkardeşler amerikada e1 e2 vizesi...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
nyc416
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
08/01/2018 :  17:16:56  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tcoalngsau
youtubeda bir amerikada yaşayan avukat anlatıyordu.Amerikaya ihracat yapacaksanız avrupa da şirket kurun ve oradan gönderin çok daha avantajlı oldugunu söylüyordu.Youtube da aratınız, arda beşkardeşler amerikada e1 e2 vizesi...

amerika'da green card sahibiyim zaten. e1 e2 vizesi, avrupa'da sirket kurmanin benimle ilgisi nedir tam olarak anlayamadim?

Yerleşim : ABD / New York  |  Meslek : Diğer
tablom
Üye

Toplam 433 yazı
08/01/2018 :  18:33:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Selamlar nyc416;
Türkiye'den ABD'ye AB ülkelerinden ABD'ye ve ABD içinde ürünlerimizin dropshipping şeklinde satışını yapan bayilerimiz var ilgilenirseniz detaylandırabiliriz.
Ürünlerimiz hem online hem de sıcak satışa uygun ürünler olup her halukarda Dropshipping olarak üretilip gönderilmektedir.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
onka
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
09/01/2018 :  00:16:55  Alıntı
ABD'de sokakta yemek çok yeniyor.. Kumpir var mı? Nohutlu, tavuklu pilavla, özbek pilavı yapıp noodle kutularında satsan tutar mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
tcoalngsau
Üye

Toplam 220 yazı
11/01/2018 :  13:06:18  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - nyc416
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tcoalngsau

amerika'da green card sahibiyim zaten. e1 e2 vizesi, avrupa'da sirket kurmanin benimle ilgisi nedir tam olarak anlayamadim?

ticaret yapmak istemiyor musunuz?Ben size vize alın demiyorum . E1 ve E2 vizesi tüccar ticaret yapanlar için verilmiyor4 mu? bahsettiğim kişi ve video nasıl ticaret yapılabilir Tr den Usa 'ya bunları anlatıyor..Önce araştırmanızı bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim.. kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer

0.3 saniye.
19:19:35, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım