Amerikaya Mal Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Amerikaya Mal Satmak
 1 

Chicago
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
01/01/2018 :  23:15:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar, Amerikaya uzun yillar gelip gidiyordum. Bazan gezi maksatli bazanda is maksatli geliyordum. Son 3 yildirda surekli yasamaya basladim. Kucuk capli isler yaptim biraktim. Simdi burada sektorleri arastiriyorum. Amerika ile calismak ve mal satmak isteyenlere acigim. Chicago sehrinde yasiyorum. Amerika pazari cok genis. Dunyada en cok ithalat yapan bir ulke. Cilgin bir tuketim var. Turkiye ise Amerikaya en az ihracaat yapan bir ulkelerden birisi. Bu konuda fikir verecek ve/veya elinde mali olan ancak arastirmak isteyenlerden cevap bekliyorum. Herkese hissedilen -33 derece soguktan bol selam.
Mehmet Bay

Yerleşim : Türkiye / Chicago  |  Meslek : Mühendis

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • Agdas
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    02/01/2018 :  13:38:20  Alıntı
    Merhaba Mehmet Bey
    İstanbulda 4000 m kare tekstil ve şapka atölyemiz var
    Hıgh Qualıty Kadın kıyafetleri uretiyoruz
    SİPARİŞ ÜZERİNDEN % 5 ve %7 kar payı ile
    Chıcago dan sipariş alırsanız birlikte calışa biliriz
    Yurt dışına gelebilirim
    dagdas@gilan.com
    SAYGILARIMLA
    DERVİŞ AGDAŞ

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    02/01/2018 :  18:45:24  Alıntı
    Dervis Bey email attim size
    Mehmet Bay

tablom
    Üye

Toplam 468 yazı
    02/01/2018 :  18:53:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Selamlar yurtdisinda urunlerimizi satan dropshipping bayilerimiz var ozellikle ABD pazarinda daha etkililer.
    Online veya sicak satis konusunda is yapabilirim diyorsan mutlaka ulas kar marji oldukca iyi bir sektordeyiz.
    Stok sorunu yok, stoklama derdi yok. Siparis uzerine gonderilen urunler.
    Toplu urun satabilirim pazarlamam iyidir diyorsan o noktada da yardimci olabiliriz.
    Urunlerimiz A++ kalitede Cin mallari gibi degildir. ABD'den alip kalite sorunu yasayan yok.
    Tablo Uzmanından Alınır!
    Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
    hakany5
    Yeni Üye

Toplam 81 yazı
    02/01/2018 :  20:34:51  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - Agdas
    Merhaba Mehmet Bey
    İstanbulda 4000 m kare tekstil ve şapka atölyemiz var
    Hıgh Qualıty Kadın kıyafetleri uretiyoruz
    SİPARİŞ ÜZERİNDEN % 5 ve %7 kar payı ile
    Chıcago dan sipariş alırsanız birlikte calışa biliriz
    Yurt dışına gelebilirim
    dagdas@gilan.com
    SAYGILARIMLA
    DERVİŞ AGDAŞ

Türk tekstilinde Amerika kota uyguluyor Amerika'ya tekstil satmak zor bu yüzden

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İthalat / İhracat
    hakany5
    Yeni Üye

Toplam 81 yazı
    02/01/2018 :  20:40:20  Alıntı
    Chicago şehr güzeldir orada fuara katıldım bende Teksas San antonioda yaşadım şimdi Türkiyedeyim kısmetse geri gitmeyi düşünüyorum

Size tavsiyem Türkiyeden ürün araştırmayın oldukça zor alıyor gümrük mevzuatları olsun kotalar olsun cidden zorluyorlar bu demek değildir ki türkiyeden ürün alınmaz satılmaz diye

ben oraya zamanında içecek sektöründe mal sattım şuan avrupada şirket açıp türkiyedeki firmaların ürünleri pazarlamasını hedefliyoruz

bu konuda sizlere yardımcı olabilirim fikirlerimizi paylaşabiliriz

saygılar

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    02/01/2018 :  22:03:38  Alıntı
    Keyf.in
    Sayin Tablom arkadasim ozelden size mesaj attim.

Selamlar
    Mehmet Bay

bahadir54
    Yeni Üye

Toplam 53 yazı
    03/01/2018 :  09:29:41  Alıntı
    Mehmet Bey merhaba,

Firmamız temizlik kağıtları sektöründe Sakarya ilinde faaliyet
    göstermekte olup tuvalet kağıdı,kağıt havlu,peçete v.b ürünler üretmektedir.
    eğer ilgilenirseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
    Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
    dagitim_19
    Yeni Üye

Toplam 52 yazı
    03/01/2018 :  14:03:54  Alıntı
    Gelisim.in
    sayın chicago

elimde genellikle kadınların kullanımına yönelik kendinden macunlu diş fırçası var. içinde kullanılan macunun markası sensodyne fırça ise banat

kaliteli bir ürün kendimde kullanıyorum, dışarıda yemek yediğim zaman vs.

ilgilenirseniz

marmaradagitim@outlook.com.tr

rdvan
    Yeni Üye

Toplam 10 yazı
    04/01/2018 :  00:20:53  Alıntı
    Merhaba chicago ;
    Bayan, erkek ve çocuk giyim konusunda geniş çevrem var. Dilersen sizinle ortak bi şekilde tekstil ticareti yapabiliriz. Fiyat konusunda çok iddialıyım. Daha önceden Almanya ya Erkek T shirt İhracatı yaptım..

Mail adresim: rrdvan@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    sidera mozaik
    Yeni Üye

Toplam 36 yazı
    03/02/2018 :  11:33:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    mehmet Bey merhaba

Sidera Mozaik olarak Isparta'da doğal taş mozaik ve yüzey işlemli ürün yapıyoruz. Amerika'da bir çok büyük depo var. Bunlarla konuşup bağlantı kurarsanız iyi iş yaparız diye düşünüyorum. Dönüşünüzü bekliyorum. İyi Günler dilerim

info@sideramosaic.com
    Ali Can Yıldırım
    +90 544 669 51 15

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Mühendis
    mehmet95
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    03/02/2018 :  11:55:41  Alıntı
    Keyf.in
    merhaba ilgileniyorum.
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - dagitim_19
    sayın chicago

elimde genellikle kadınların kullanımına yönelik kendinden macunlu diş fırçası var. içinde kullanılan macunun markası sensodyne fırça ise banat

kaliteli bir ürün kendimde kullanıyorum, dışarıda yemek yediğim zaman vs.

ilgilenirseniz

marmaradagitim@outlook.com.tr

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : Hazır giyim
    bilalyilmaz50
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    04/02/2018 :  13:18:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba,

İş Güvenliği Malzemesi tedariği yapıyorum ilgilenirseniz gönderim sağlayabilirim. Kaliteli ürünlerdir.
    Bilal Yilmaz

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Yöneticilik
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    04/02/2018 :  20:22:05  Alıntı
    Bilal Bey,
    Ilginize tesekkur ederim. Ancak spesifik malzemeler icin cekincelerim var. Onlarin mevzuati biraz fazla.
    Mehmet Bay

belkisprincess
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    21/02/2018 :  02:09:30  Alıntı
    Gelisim.in
    mehmet bey merhaba,
    bizim de benzer fikirlerimiz var ancak ben kendim de oraya satış yapmak istiyorum. Asıl amacım Miami'de ufak bir dukkanda hediyelik tasarım ürünler satmak.
    Kendi ürettiğim el sanatı ürünler de var.
    Ancak deneme amaçlı başlamak için ufak miktarla gitmek istiyorum. Bu konuda bilginiz olabilir mi acaba?
    yani bir valize örnek ürünlerden 10'ar tane koysam gitsem mesela kapıda sorun yaşar mıyım? amacım satılıp satılmayacağını görmek tabi. Bilginiz varsa tabi.
    şimdiden teşekkürler. ..http://www.koniks.com/images/icon_mi_7.gif

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - Chicago
    Merhabalar, Amerikaya uzun yillar gelip gidiyordum. Bazan gezi maksatli bazanda is maksatli geliyordum. Son 3 yildirda surekli yasamaya basladim. Kucuk capli isler yaptim biraktim. Simdi burada sektorleri arastiriyorum. Amerika ile calismak ve mal satmak isteyenlere acigim. Chicago sehrinde yasiyorum. Amerika pazari cok genis. Dunyada en cok ithalat yapan bir ulke. Cilgin bir tuketim var. Turkiye ise Amerikaya en az ihracaat yapan bir ulkelerden birisi. Bu konuda fikir verecek ve/veya elinde mali olan ancak arastirmak isteyenlerden cevap bekliyorum. Herkese hissedilen -33 derece soguktan bol selam.
    less is more...

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Hukukçu
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    22/02/2018 :  06:29:44  Alıntı
    Sayın belkisprecess,

Inanin hediyelik esya konusunda bir bilgim yok. Ancak sunu soyleyebilirim. Bavula koyacaginiz urunler satilmak maksadiyla getirildigi anlasilmasi cok muhtemel ve gumrukten gecirmeniz zor. Ucakta zaten getirdiginiz mali beyan etmeniz icin bir kagit veriyorlar beyan ederseniz gecirmeniz mumkun degil beyan etmeden gecirmeye kalkarsaniz yakalanirsaniz sikinti yasarsaniz ve bir daha Amerikaya ticaret yapmaniz zorlasir. Amerikanin sakasi yok ve kurallar cok ciddi isliyor ve hukuk cok saglam.

Selamlar
    Mehmet Bay

musa8504
    Üye

Toplam 115 yazı
    22/02/2018 :  09:04:37  Alıntı
    Gezin.in
    Islak havlu satabilirmisiniz
    musa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    belkisprincess
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    22/02/2018 :  11:34:18  Alıntı
    Mehmet bey cevabınız için çok teşekkür ederim. Daha önceki amerika giriş çıkışlarımda hiç aranmadığım için acaba dedim ama tabi ki çok haklısınız.
    miktar ve adet çok olmadığından ticari gönderim nasıl yaparım bilmiyorum. Acaba bu konuda bilgisi olan var mıdır ? ya da sizin bilginiz var mı? Nasıl göndermemi önerirsiniz ?
    vaktiniz için çok teşekkür ederim.

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - musa8504
    Islak havlu satabilirmisiniz
    less is more...

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Hukukçu
    alicanari
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    27/03/2018 :  14:53:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba,

Konuyla ilgili alicanari@gmail.com mail atar mısınız giyim ile alakalı düşünmek isterim.

iyi çalışmalar.

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - Chicago

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    BahadırB
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    02/04/2018 :  22:08:00  Alıntı
    Mehmet bey bana ulaşır mısınız birolcanbahadir@gmail.com

Muratbal61
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    06/04/2018 :  10:27:05  Alıntı
    Merhaba. Türkiye'de ambalaj işi ile meşgulüm. Orada ki pazar hakkında bilginiz var ise benimle irtibata geçebilirsiniz.
    murat

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : İthalat / İhracat
    berkay35
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    09/04/2018 :  14:57:31  Alıntı
    mehmet bey merhaba.internet üzerinden satış hakkında bilgi alıcaktım.berkayarslnn@gmail.com adresime yazma şansınız olursa sevinirim.

mehmet89
    Yeni Üye

Toplam 34 yazı
    14/04/2018 :  02:41:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    av tüfekleri düünürseniz mail atabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    14/04/2018 :  18:41:52  Alıntı
    Merhaba Mehmet89,

Web sayfaniza baktim uretici degilsiniz herhalde. ABD silah yonuyle cok gelismis ve ureticiler cok rekabetciler. Onun icin sizin aldiginiz ureticiler zaten burada satiyorlar onlarla rekabet etmek oldukca zor.
    Ilginize tesekkur ederim.
    Mehmet Bay

arengrup
    Yeni Üye

Toplam 36 yazı
    29/04/2018 :  00:34:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba Bebek bezi pazarı bulabilirseniz kar ortağı olarak çalışabiliriz
    05064350266
    Numan Yakut
    05064350266

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
    amazonxxxx
    Yeni Üye

Toplam 54 yazı
    29/04/2018 :  21:54:41  Alıntı
    mehmet bey merhaba deri ayakkabı kadın ve erkek için , deri giyim(ceket,kaban)kadın ve erkek için, ithalatcı, yada toptan alım yapacak birileri
    bulursanız birlikte çalışabiliriz......aysuncos06@hotmail.com

[herhangi talebi olanlar e-mailini yazsın, ..]

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
    EROL BERK
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    16/05/2018 :  02:17:20  Alıntı
    Mehmet bey merhabalar balıkesirin sındırgı yöresinin yağcıbedir halılarının ticareti ile uğraşmaktayım bu yöresel halılarımızı amerika pazarında duyurmak istiyorum iletişim için mail adresim erolberkturer@gmail.com bu adresten isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Ticaret
    Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    16/05/2018 :  03:21:53  Alıntı
    Erol Bey burada Turkiye halilarini satan Turkler ve yabancilar bulunmaktadir. Piyasayida epey tutmuslar. Ben pek hali isi dusunmuyorum. Tesekkur ederim.
    Mehmet Bay

Chicago
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    16/05/2018 :  04:08:53  Alıntı
    Erol Bey burada Turk halilari epey yer almis durumda. Hali isine girmek istemiyorum tesekkur ederim
    Mehmet Bay

tcoalngsau
    Üye

Toplam 224 yazı
    16/05/2018 :  13:12:51  Alıntı
    chicago merhaba, az çok takip ediyorum amerikada yaşayan Türkleri ve yaptıkları işleri. Eğer sermayeniz varsa ve birazda yeteneğiniz açık arttırma ilanlarından ev alıp tadilatını yapıp yüksek kâr oranları ile satabilirsiniz.Güzel para bıraktığını söyleyenler ve yapanlar var. 40-50 bin $ alıp 15-20 bin $ harcarsanız 110-120 bin $ satabilirsiniz mesela..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
    ticaret_q
    Yeni Üye

Toplam 49 yazı
    18/05/2018 :  16:21:42  Alıntı
    KARDEŞİM BEN LOKUM SATIYORUM SAFRANBOLU LOKUMU PAKET HALİNDE VAKUMLU ŞEKİLDE TARAFINA GÖNDERİLECEKTİR

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sporcu

0.31 saniye.
    17:34:33, 16 Ekim 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım