İş Hayatında Motivasyonu Güçlü Tutmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

İş Hayatında Motivasyonu Güçlü Tutmak


ihracatco
Üye

Toplam 105 yazı
04/11/2017 :  14:46:45   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı
İnanmak başarmanın yarısıdır derler ama sadece istekli olmak hedeflerinize ulaşmak için yeterli değildir. Motivasyonunuzu her daim yüksek tutmalı, olumsuzluklara, yorgunluğa, inişli çıkışlı iş grafiğine hazır olmalısınız.

Kimi zaman iş temposu çok ağır olacak, yorgun, cesaretiniz kırılmış, güçsüz hissettiğiniz zamanlar olabilecek. Ancak başarılı olabilmek için bu duygularla da savaşmalısınız.

Motivasyonunuzu yüksek tutmak için yapabileceğiniz şeyler var bu basit tavsiyeleri listeledik;

1. İyi not alın
2.Tutarlı olun
3. Kesintileri programlayın
4. Olumlu düşünün.
5. Durumunuzu sorgulayın
6. Destek sisteminizi oluşturun

İlgili yazı linki:
http://www.ihracat.co/2017/02/is-hayatinda-motivasyonu-guclu-tutmak.html

ihracat ithalat bilgi platformu.
ihracat, ithalat, lojistik, e-ticaret, pazarlama, yenilikçi iş fikirleri www.ihracat.co

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat

1.19 saniye.
22:18:49, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım