Saglik Ve Estetik Turizmi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Saglik Ve Estetik Turizmi

Birfakirkullani
ci
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/05/2017 :  21:19:49 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar koniks ailesi

Ben fransadan SITKI, Turkiyede dogup buyudum ve evlilik sonucu fransada yasamimi surdurmekteyim.
15 yildir turizim isleriyle mesgulum ve alsace eyaletinde strasbourg ta bir turizim acentasi sahibiyim.
Sizde biliyorsunuz ki gunumuz insani dis gorunumune cok dikkat ediyor ozellikle estetik alaninda cok ciddi talepler var : ister sac ekimi, ister dis implanti veya burun estetigi.
Ve ben kendi turizim sirketimde fransada yasayan ister turk ister fransiz veya herhangi bir ulkeden gelen musterilerime estetik konusunda ve yogun arastirmalarim sonucunda ozellikle turkiyenin elit bir ulke oldugunu dusundugum icin bu saglik hizmetini fransa dan sunmak isterim.

Ve sizlere birkaç soru yonelterek onerilerinizi almak isterim:

Musterilerimize sunacagimiz paketlerde nelere dikkat etmeliyiz?
Transfer konusunda bizelere kim yardimci olabilir?
Hastane secimi?
Hotel ile ilgili secimi nasil yapmaliyiz?
Rehberlik secimi
Ve istanbul turu gezisi nasil yapmaliyiz?

Ilgi ve alakiniz icin tesekkur eder iyi gunler gecirmenizi dilerim.

Yerleşim : Fransa / Strasbourg  |  Meslek : Turizm
jeehangeer
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
02/06/2017 :  14:22:07  Alıntı
05324116133 watsapp tan ulaşabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Mühendis
Adaladal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
11/09/2017 :  13:46:41  Alıntı
Merhaba!
Sorum şöyledir. Ben gebe kalmak isterim fakat sağlığımla ilgili problemlerden yumurta donasyonu yapmak zorundayım. Tüp bebek merkezleri Kıbrıs'ta Avrupa'da Ukrayna'da Amerika'da var bilirim. Arkadaşım dedi ki Kıbrıs pahalı biraz. Avrupalıların çoğu Ukrayna'ya gidiyorlar çünkü ucuzdur. Türkler çok gidiyor oraya. Hem pasaportada gerek yok yeni kimliklerden aldıysanız...İnternet'te çok kliniğin sitelerini gördüm. Ukrayna'ya gitmeye karar verdim çünkü koşullar daha yararlıydı. Hem çok pahalı değil hem de doğumun sayısının göstergisi yüksek...

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Çevirmen
Adaladal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
11/09/2017 :  13:50:10  Alıntı

Tüp bebek merkezinde tedavi görenler hangi ülkedeydiniz?

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Çevirmen
Yagdam
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
08/12/2017 :  18:34:57  Alıntı
Syn birfakirkullanici: email adresinizi gonderebilirmisiniz? Saglik turizm ile ilgili gorusmek isterim.
((

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
04/07/2019 :  01:26:09  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Birfakirkullanici
Selamlar koniks ailesi

Ben fransadan SITKI, Turkiyede dogup buyudum ve evlilik sonucu fransada yasamimi surdurmekteyim.
15 yildir turizim isleriyle mesgulum ve alsace eyaletinde strasbourg ta bir turizim acentasi sahibiyim.
Sizde biliyorsunuz ki gunumuz insani dis gorunumune cok dikkat ediyor ozellikle estetik alaninda cok ciddi talepler var : ister sac ekimi, ister dis implanti veya burun estetigi.
Ve ben kendi turizim sirketimde fransada yasayan ister turk ister fransiz veya herhangi bir ulkeden gelen musterilerime estetik konusunda ve yogun arastirmalarim sonucunda ozellikle turkiyenin elit bir ulke oldugunu dusundugum icin bu saglik hizmetini fransa dan sunmak isterim.

Ve sizlere birkaç soru yonelterek onerilerinizi almak isterim:

Musterilerimize sunacagimiz paketlerde nelere dikkat etmeliyiz?
Transfer konusunda bizelere kim yardimci olabilir?
Hastane secimi?
Hotel ile ilgili secimi nasil yapmaliyiz?
Rehberlik secimi
Ve istanbul turu gezisi nasil yapmaliyiz?

Ilgi ve alakiniz icin tesekkur eder iyi gunler gecirmenizi dilerim.

Biz istanbul da turizm işi yapıyoruz...
transfer konaklama dahil her türlü destegi sağlayabiliriz...
paket olarak ta bişeyler yapabiliriz...
0535 020 45 83 whatsapp yazın görüşelim...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
sammystrs
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/07/2019 :  21:55:37  Alıntı
Herşeyin başında hocam aracılık yapacağınız sağlık hizmetlerinin prosedürü hakkında sanki işlemi siz yapacakmışsınız gibi bilgilenip gelenleri bilgilendirmek ayrıca bazı yükümlülükler şeklinde sağlık bakanlığının bir pdf i vardı diye hatırlıyorum orada daha detaylı bilgi edinirsin.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.72 saniye.
17:47:04, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım