Eskişehirde Hotdog İşi Tutar Mı ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eskişehirde Hotdog İşi Tutar Mı ?

HSBT26
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
18/10/2008 :  05:56:59   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar...
Eskişehirde iletişim sektörünün durgunluğundan dolayı yeni atılımlar içine girmek istiyorum. Özellikle Hotdog tutabileceğine inandığım bi iş. 4 senedir burdayım ve öğrenciye yönelik çalışmaların ne kadar büyük sonuçlar verdiğini ii bilenlerdenim.

Bu konuda her türlü düşüncenizi paylaşın lütfen. Hotdog üzerine çalışmak isteyen çatlak profosörler varsa bana yazabilirler.

Paylaşımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...
İş yok diyenlere inat kendi işini kuran arkadaşlar ; emin olun doğru yoldasınız

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : İletişim
akdeniz9967
Üye

Toplam 194 yazı
18/10/2008 :  13:52:39  Alıntı
merhaba hotdog u kıvamında yaptığın zaman tutar.Sosisin boyutu,soslar,garnitür,ekmeği ve tezgah çok önemli.Burayı bir incele. http://www.hotdog-schleuder.de/events.htm

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
18/10/2008 :  14:34:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sosisi köpekler çok severmiş de , satıcıdan sıcak sosis çalarlarmış da, eskiden bu yüzden mi çağrışım yapıp hotdog demişler ?? Bu saksonların köpek takıntısı nereden gelir sağanak yağmuru bile kedi köpeğe benzetmek nedendir ?

Sosisliyi adabına uygun yaparsan aç insanın olduğu heryerde tutar. Ekmek burada başrolü oynuyor , içine sosis koydun diye sosisli olmaz yapılan. Nedendir bilmem ama Bir tek istanbuldaki eski büfeler bu işi iyi yapıyor gerisi, içinde sosis kullanılmış çeşitli sandviçler yapıyor.

Mayonez ketçap tadı düzgün bir sosis ( kıvamında bir sosta adam gibi haşlanmış) ince bir salatalık turşusu , boyutları uygun yumuşaklığı abartısız dışı hafifce ısıtılmış sosisli ekmeği, hepsi bu işte hardala falan gerek yok.

İşi öyle çok fazla makineye teçhizata falan boğmaya da gerek yok. ekmeğini bul gerisi her şekilde yapılır. Ben evde öğrenciliğimde Beşiktaşta yediğim sosislilerin aynısını yapabiliyorum. Ne makinem var ne özel haşlama kabım, sadece ekmeğini çok arıyorum.

Çok yatırım olmadan kolayca yapabileceğin bir iş Eşkişehir mükemmel bence hiç durma hemen dene bu işi. Okullar açık batma ihtimalin hiç yok. Ama iyi bir yer bul .

Başarılar...
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
HSBT26
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
18/10/2008 :  21:00:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

eyw arkadaşlar. eskişehirin öğrenci olayı çok güzel iki proje wardı kafamda ya nohut pilav yada sosis. Sosis daha orjinal geldi. akinselcuk senden bi rica da bulunayım hazır yakalamışken. Senin meşur ekmeğini nerden buluyordun. Onu da halledersek extra herhangi bi engel kalmadı. Çalışmalara başlıyacağız inş.

İlgi alakanız için teşekkür ederim . İyi Çalışmalar.
İş yok diyenlere inat kendi işini kuran arkadaşlar ; emin olun doğru yoldasınız

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : İletişim
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
18/10/2008 :  22:53:15  Alıntı
filistin köftesi işinde güzel para var.
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
zobara
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
20/10/2008 :  15:43:46  Alıntı
Dün ayıptır söylemesi iskandinav kökenli büyük mobilya mağazası zincirinin istanbuldanki bir şubesinde idim. alışverişten çıktıktan sonra 1.5 YTL ye 2 hotdog + 1 bardak kola içtim. daha doğrusu kasada sıraya girmemle mideme girmesi arasında 15-20 dakika vardı kalabalıktan dolayı. İşte bunu veya buna yakın birşeyi (uzun süre sıra beklemek değil, bu kadar ucuza güzel birşey yapabilmek) becerebilirsen Eskişehirde öğrenciler anıtını diker senin. Tabiki malum ünlü mobilya mağazasının bu yiyecek içecekten kar amacı yoktur belki ama... sonuçta güzel bir örnek...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
uguruygur
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
21/10/2008 :  17:34:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - zobara
Dün ayıptır söylemesi iskandinav kökenli büyük mobilya mağazası zincirinin istanbuldanki bir şubesinde idim. alışverişten çıktıktan sonra 1.5 YTL ye 2 hotdog + 1 bardak kola içtim. daha doğrusu kasada sıraya girmemle mideme girmesi arasında 15-20 dakika vardı kalabalıktan dolayı. İşte bunu veya buna yakın birşeyi (uzun süre sıra beklemek değil, bu kadar ucuza güzel birşey yapabilmek) becerebilirsen Eskişehirde öğrenciler anıtını diker senin. Tabiki malum ünlü mobilya mağazasının bu yiyecek içecekten kar amacı yoktur belki ama... sonuçta güzel bir örnek...

İzmir'de 1 YTL'ye sosisli + sınırsız içecek veya 75 kuruşa sadece sosisli var. Toplam 1,75 yapar. Sanırım burada bize kazık atıyorlar. :) Ama tabiki bu hemen hemen ücretsiz bir hizmet gibi birşey oluyor. Çünkü bizim burada sınırsız içeceği alan 3 bardaktan aşağı içmiyor. :))))) Zaten onların da amacı müşteri çekmek...
İthalat Danışmanı...
www.ugurdisticaret.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
meteor73
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
21/10/2008 :  21:19:00  Alıntı
eskişehirde yaşayanlar bilirler lokanta cafe büfe tarzı yerler zaten çok ucuza satış yapıyor sosisli işini üniversite içerisinde paraya çevirebilirsin.....
şehir merkezinde ucuza daha doyurucu kömürde sandiviç.donus vs.....yerler var orda yaşayanlar bilir.....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv
mtl18
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
18/01/2009 :  18:11:32  Alıntı
bence tutar bağlar tarafına açarsan üniweresiteninde potansiyeli yüksek:)
mtl18

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.33 saniye.
12:53:44, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım